LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
November 2011

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
11 November 2011
Eelmisel nädalal andsin üle päris mitu ehet. Ma väga loodan, et nad soojendavad oma kandjate südameid, sest tehtud sai nad hoole ja armastusega. Ja täna on väga ilus kuupäev, et nendest siin blogis natuke kirjutada. Ma ei tea kuidas teil on, kuid mina kipun oma mõtetega tihtipeale tulevikus elama. Oodates justkui midagi suurt ja head. Ja niiviisi lükkan ka õnnelik olemise kuhugi teadmatusse kaugusesse. Mul paluti teha üks roosast kvartsist ehtekomplekt ja mõtlesin, et pühendan selle just "Praeguses hetkes õnnelik olemise" mõttele. Ja loodan, et igakord kui need ehted endale kaela-kõrva pannakse, tuleb meelde, et õnnelik võiks olla just nüüd ja praegu, sest iga hetk on ju täiuslik ja selles on olemas kogu potentsiaal. Ehtekomplekt sai endale nimeks 'Südame Naeratus':
Veel valmis üks 'Kristall-Lill', aga seekord mäekristallist. Sellist valget mäekristallist stalaktiidi lõiku mul praegu rohkem ei ole, küll aga on üks ametüstist tehtud 'Kristall-Lill' veel oma omanikku ootamas. Valge 'Kristall-Lill' näeb välja selline:
Valge 'Kristall-Lille' juurde sobivad minu meelest väga hästi kõrvarõngad 'Sügaval Sisemuses'. Rombikujuline kivi on kuukivi, tõeliselt kauni sügava sinise helgiga:
Ja veel ühed kõrvarõngad 'Taevased Piisad' sinise topaasiga lähevad ühele noorele daamile. Ma soovin, et tal iial ei saaks naer otsaOngi kõik
ka käsitööhuviline saatis kell 11:58 - Link - kommentaarid (2)208727 külalist