LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2011

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
09 Oktoober 2011
Täna tuleb juttu inglitest! Kes on inglid? Kus on inglid? Kas inglid on olemas? Mina usun, et inglid on olemas. Ja usun, et igal inimesel on vähemalt üks kaitseingel ja suur ports muid ingleid Inglid aitavad meid alati, kuid tihti omamoodi. Ja selleks on vaja paluda nende abi. On ka ingleid, kes elavad inimkehas siin Maa peal. Olete kindlasti isegi kohanud mõnda eriti helget hinge, kellega on alati väga hea ja soe olla. Tegelikult usun lausa seda, et me ise oleme ka inglid, mõnel juhul on see ingel meis aga väga hästi ära peidetud
Ühele maapealsele inglile valmis ehtekomplekt 'Inglid', kus algselt olid ainult kaelakee ja kõrvarõngad. Nüüd lisandus sinna komplekti ka sõrmus 'Inglid'. See on kõige suurem sõrmus, mida ma seniajani üldse teinud olen. Ja mulle endale see sõrmus küll väga meeldis, seda on võimalik ka igapäevaselt kanda, sest istub ilusti ümber sõrme ja tänu oma kujule ei jää ka kuhugi kinni.

Ehete tegemisel kasutasin hõbedat ja poolvääriskivi larimari. Larimarist olen viimasel ajal päris palju ehteid teinud ja võiksin veelgi teha Tõeliselt mõnus kivi.

Varsti jälle uued ehted! Ma väga loodan, et lähipäevadel saan ka paar uut ehet oma e-poodi üles panna. Viimastel päevadel olen hoopis jõhvikate lainel olnud... Kui nendega ühele poole saan, siis kindlasti uuendan ka e-poodi.

ka käsitööhuviline saatis kell 20:20 - Link - kommentaarid (3)208727 külalist