LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
September 2011

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
25 September 2011

Kas keegi oskab öelda - KUHU KADUS SUVI??? See on vist esimene suvi minu elus, mis lihtsalt kadus käest... Ja ise ka ei saa aru, et kuhu. Aga ma ei kavatse seda taga ka nutma jääda vaid ikka rõõmsalt edasi ja küll see järgmine suvi ka varsti jälle tuleb
Enne kui hakkan siia üles uusi ehteid panema, likvideerin mõned võlad. Paar päris ammust ehet on jäänud blogimata. Üks neist granaadiga sõrmus. See valmis juba nii ammu, et hästi ei mäletagi. Ja see oli nii pisike sõrmus!!! Pidigi olema väikese sõrme sõrmus. Kuna sõrmus telliti kingituseks, siis juhtus nii, et sõrmus oli ikkagi liiga väike kandjale ja seepärast tegin talle hiljem väikese avause ja nii sai tavalisest sõrmusest selline, mis sobib peaaegu igasse sõrme kuna sõrme ümber olev osa on avatud. Viimasest variandist jäi kahjuks pilt tegemata aga siin on esialgne variant:Sõrmuse tegemisel kasutasin poolvääriskivna granaati ja metallina ikka hõbedat.


Ja siin veel üks väga ammu valminud ehe - kaelakee 'Õnnepisar'. Selle tegemisel kasutasin poolvääriskivina roosat opaali (väga hea emotsioonide tervendaja ja rahustaja!) ja metallina taas hõbedat. Kee on väga lihtne ja armas minuarust Pilt siin:
Möödunud suvel osalesin paaril väga huvitaval üritusel, millest varsti ka kirjutan. Kuigi suvi kadus nagu vits vette, sai üht-teist väga meeldejäävat siiski tehtud Aga kuna see võtab enda alla terve blogi sissekande, siis sellest natuke hiljem. Kuidas teil suvi möödus?

ka käsitööhuviline saatis kell 14:11 - Link - kommentaarid (4)208706 külalist