LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
Veebruar 2011

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
17 Veebruar 2011
Viimasel ajal on mul kaks kindlat poolvääriskivist lemmikut olnud - krüsopraas ja koroit opaal. Nendest kividest sündisid nüüd kaks kaelakeed. Soovisin teha väga lihtsad kaelakeed aga läks nagu ikka Eks siis järgmine kord. Krüsopraas on väga mõnus rohekat värvi kivi, mina tunnen ta juures kevade lõhna. Sellest tegin kaelakee 'Teekond'. Kivi on tegelikult erksama värviga kui pildilt paistab. Ripatsi tagumisele poolele saagisin sisse õitsele puhkeva spiraali, see sümboliseerib meie kasvamist. Ja miks mitte ka kevade tulekut. Natuke veel infot kodulehelt:

Elu on täis ringe – aastaringid, eluringid, kogemuste ringid… Kuid iga ringi lõpetame natuke kõrgemal kui alustasime. Moodustub kasvamise spiraal, mis liigub aina kõrgemale. See võimaldab meil olla natuke kogenum ja targem kui ringi alustades. See teekond on igavene, ilma alguse ja lõputa.
Koroit opaalist sündis kaelakee 'Aarded'. See kivi ongi aardeid täis! Kahjuks on seda raske fotodel edasi anda aga selles kivis olevad opaali sooned on tõeliselt kaunilt sädelevad. Viimaselt pildilt on ehk natuke paremini aru saada.

Aarded ja nende otsimine on võlunud inimesi läbi aegade. Selleks on võetud ette nii pikemaid kui lühemaid retki. Mõni otsib oma rõõmu tagahoovist, teine käib pool maailma läbi. Kas otsimine tulemust annab, sõltub sellest, mida otsime. Kes soovib tõelist varandust leida, peab võtma ette kõige raskema retke – teekonna iseendasse.
Sest suurimad aarded on peidetud meisse endasse.Mõlemad kaelakeed on LumiDesigns.com e-poes üleval.

ka käsitööhuviline saatis kell 07:22 - Link - kommentaarid (6)208706 külalist