LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2010

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
29 Detsember 2010
Paar päeva veel ja ongi 2010 aasta läbi. See aasta on minu jaoks olnud küll nii värvikirev ja emotsiooniderikas, et ennastki paneb imestama, et veel elus ja terve olen. Täpselt aasta tagasi olime just kolinud ära Kanadast ja sättisime end sisse Peterburi. Arvasime, et jääme Peterburi kolmeks aastaks aga saatusel oli meie jaoks üllatus - juba märtsis olime tagasi Eestis. Kuna tagasitulek tuli väga äkki, siis järgnes sellele pool aastat edasi-tagasi kolimisi, mis kokkuvõttes osutusid väga väsitavateks. Nüüd, aasta lõpuks oleme loodetavasti natuke püsivama pinna peal ja ehk see annab ka võimaluse ehetega rohkem tegeleda. Sel aastal täitus ka üks minu suur unistus - nimelt avasin oma esimese LumiDesigns.com e-poe! Olin sellest pikka aega unistanud ja nüüd on see teoks saanud. Ja mitte ainult. Tänu sellele poele ja ka blogile olen saanud tuttavaks väga paljude fantastiliselt toredate inimestega. Selle üle on mul eriti hea meel See on väga hea tunne kui minu hingega valmistatud ehted puudutavad ka kellegi teise hinge ja seeläbi kokku saadakse. AITÄH TEILE SELLE EEST!!!
Enne kui uus aasta tuleb tahaksin siia blogisse postitada ühe erilise ehte - käevõru 'Tasakaal' Arvan, et see on selle aasta (ja vist üldse kogu minu ehetevalmistamise ajaloo) kõige mahukam ehe. Seda nii füüsiliselt kui vaimselt. Kavand tekkis kiirelt ja spontaanselt nagu ikka head ideed. Kuna tegemist oli tellitud ehtega, siis saatsin kavandi ka tellijale kinnitamiseks. Sobis! Ja alles siis sain aru, millega ma hakkama sain. Kavand oli küll olemas aga mul polnud õrna aimugi kuidas seda teostada. Või noh, õrn aim oli aga... Sellega seoses oli palju hirmusid ja lisaks ka palju materjali mängus. Kahju oleks ju kui see poleks õnnestunud. Ja ega ma ei saanudki seda käevõru igal vabal hetkel teha, sest tegemist oli selles mõttes nõudliku käevõruga, et pidin selle õnnestumiseks olema nii füüsiliselt kui vaimselt parimas vormis. Tihtipeale ei võtnud ma seda enne kättegi kui olin just joogatunnist tulnud ja mõnusalt tasakaalus. See käevõru oli mulle suureks õpetajaks ja näitas, et kui vaja, siis saab kõigega hakkama. Andsin endast parima ja jäin tulemusega väga rahule. Nagu juba mainitud, siis sai see käevõru nimeks "Tasakaal". Kopeerin siia kodulehelt ka natuke juttu:

Tasakaalu saavutamine mängib meie elus väga suurt rolli. Sisemiselt tasakaalus olles suudame jääda rahulikuks ka siis kui välised tingimused seda ei soosi. Selle käevõru keskmes oleval kivil on kaks põhivärvi ning muster, mis on sümboolselt justkui inimkonna püüe tasakaalu poole. Selle saavutamiseks on veel pikk maa kuid eesmärk ja soov on olemas. Kahel pool kivi on lõpmatuse märgid - igavikulisus ja tasakaal. Lõpmatuse märgi keskelt kasvavad välja kroonid/õied, mis näitavad, et tasakaalu saavutades jõuame ka õitsenguni.

Käevõru on tehtud 925 hõbedast ning selle keskmes on marmor, mis on mu enda lihvitud Ottawas kivilihvijate klubis. See oli minu esimene ja siiani ainus meistri kõrval olles valminud kivi.HEAD VANA AASTA LÕPPU!!!
ka käsitööhuviline saatis kell 22:13 - Link - kommentaarid (8)185740 külalist