LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2010

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
19 Detsember 2010
Enne kui uued ehted peale tulevad, kirjutan natuke siiski lähemalt eelmises postituses näidatud kaheksakandadega ehetest. Kõige esimene kaheksakannaga kaelakee valmis mulle endale. Seda tehes olin natuke kahevahel, kas panna kiviks ametüst või roosa kvarts. Roosa kvarts on ju kõige võimsam armastuse kristall! Kuid tol hetkel tundus ametüst õigem. Panin esimesse keesse siis ametüsti. Nüüd tegin siis ka teise kaelakee 'Taevavärav'. Sedakorda siis roosa kvartsiga. Ja tundub väga õige! Sest armastus ongi kõige keskmes. Pilt temast siin:
Teisena valmis kaelakee 'Taevaste Poole'. Miks selline nimi? Teate ju seitset taevast! Ka selle kee visioon oli mul juba pikalt paigas. Sooviks oli kaheksakanna ümber panna neli elementi - tuli, vesi, õhk ja maa. Ilma nendeta ei oleks elu siin Maa peal. Ja oluline on, et need neli elementi oleksid tasakaalus meie elus. Siis seisame kindlalt ja oleme võimelised palju enamaks! Selle kee kiviks tahtis taas tulla ametüst... Aga vabalt võiks ka mõni muu kristall olla. See ametüst on minu kiiks vist...
Ja välja näeb ta selline:
Kolmas kee sai nimeks 'Vägi'. Tunnistan ausalt, et selle keega olin natuke kimpus. Teadsin kohe alguses, et tahan ta südamesse kristalli panna ja kivide hulgas leidus ka üks ilus ametüsti looduslik tipp (taguse lihvisin lamedamaks). Kuid tahtmine oli suur ka talle midagi juurde lisada. Aga kui panin kivi pesasse, siis sain aru, et vot just nii on õige! Ei ole alati vaja oma tahtmistele järele anda. Ja jäigi ta nii, et kaheksakanna keskel on ametüsti tipp ja kogu lugu. Sellest sündis ka kee nimi 'Vägi', mille mõte ongi selles, et lihtsuses on vägi! See ametüst on ise nii ilus, et rohkem ta kõrvale ei mahukski. Ja välja tuli ta selline:
Neljandana said valmis kõrvarõngad 'Kaheksakand'. Nende visioon tekkis mul töö käigus. Sellist pisikest kaheksakanda oli ikka paras katsumus teha Aga nad on väga kerged ja mõnusad kanda. Praegused kõrvarõngad sobivad kõige paremini kaelakee 'Vägi' juurde kuid soovi korral võin teha ka mõne muu kiviga.
Ja nende pilt:
Olen vahepeal teinud päris palju ehteid, mida pole jõudnud veel blogisse panna. Tasapisi hakkan neid nüüd üles panema.
ka käsitööhuviline saatis kell 21:44 - Link - kommentaarid (2)201864 külalist