LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2010

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
08 Oktoober 2010
RIPATS 'KULDNE TARKUS' valmis tänu sellele, et üks kivi leidis endale inimese, kellega oma teed ühendada. Nimelt peale seda kui olin oma kividekogu endistele töökaaslastele näitamiseks toonud, leidis nii mõnigi kivi endale kaaslase. Nii läks ka selle türkiisiga. Ja nii see minuarust toimibki, et mingi teatud kivi jääb sulle südamelähedaseks ja sa ei saa selle vastu midagi. Mina nimetan seda nii, et kivi on oma valiku teinud Aga seekord sooviti rüütada kivi hoopis kulda. Olen ennegi mõned ehted kullast teinud aga kuna nad on olnud kas suht tagasihoidlikud või siis mõne eelneva ehtega sarnased, siis ma pole neid oma kodulehele üles pannud. See ripats on aga unikaalne ja pealegi kantav kahtepidi.

Natuke türkiisi omadustest:
Türkiis on kristall, mis aitab leida terviklikkust ja tõde. Ta ühendab maa ja taeva, mees- ja naispooled. Türkiisil on ka rahustavad omadused, ta vähendab stressi ning toob rõõmsameelsust. See kristall õpetab kaastunde ja andestamise tarkust, sealhulgas ka enesele andestamist ning eneseaustust. Ta on abiks kasututest süütunnetest vabanemisel. Türkiis tuletab meile meelde, et kõik kogemused on meile vajalikud, ka eksimused on kõigest kogemused, mis aitavad meil õppida ning edasi minna. Selleks, et saavutada terviklikkust on meil vaja aktsepeerida elu kõiki külgi ning kogemusi.
Türkiis annab elujõudu, vähendab depressiooni ning tugevdab immuunsüsteemi. Ta suurendab vere hapnikusisaldust ja aitab organismil toitaineid omastada. Ta vaigistab valu, vähendab põletikke, tugevdab südant ja silmi.

Ripats (kett on piltidel näidiseks):

Vahepeal on valminud päris mitmed ehted, nendest siis juba järgmises postituses
ka käsitööhuviline saatis kell 14:55 - Link - kommentaarid (3)208696 külalist