LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2010

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
02 Oktoober 2010
Üle pika aja õnnestus mul lisada paar uut ehet oma E-POODI. Mõlemad ehted kuuluvad minu suurte lemmikute hulka. Kohe ka seletan natuke, et miks. KAELAKEE 'KOTKA LEND' sündis minu isiklikust kogemusest. Mulle meeldib võtta enda jaoks aeg maha ja mediteerida. Ja alates maikuust on meditatsioonides mu saatjaks kotkas. Tõeliselt võimas ja kuninglik! Olen ka ise kotkana üle maa ja mere lennanud ja see tunne on olnud väga võimas. Mõned inimesed panevad oma tunded luuletustesse, mõned lauludesse... mina panen aga ehetesse, sest see on viis, kuidas mina oskan end kõige paremini väljendada. See kaelakee on kantav kahtepidi, kas kotkas eespool või poolväärisivi lapis lazuli eespool. Lapis lazuli on poolvääriskivi, mida leidub ainult Afganistanis ja seda on väga raske kaevandada kuna leiukohad on väga raskesti ligipääsetavad. Ja tal on ka tõeliselt kaunis ja kuninglik välimus. Ka omadused on tal kuninglikud, nende kohta saab rohkem lugeda kodulehelt kaelakee alt. Lendav kotkas on hõbedasse saetud ning sellest avausest paistab sama kivi, mis on pesasse pandud. Materjalidena kasutasin hõbedat (proovida 925) ja poolvääriskiviks, nagu öeldud, lapis lazuli. Kaelakeel on registreeritud nimemärgis ning hõbeda proov.
Ahjaa, üks lugu veel seoses selle kaelakeega. Sain selle kaelakee valmis juba augustis ja tahtsin teda kindlasti pildistada koos sulega/sulgedega aga ainus sulg, mis ma leidsin, oli varese sulg. No tegin pildid alguses selle sulega aga väga imelik tulemus oli. No kuidas sa ikka paned kotka keele juurde varese sule! Ja siis, mõned nädalad hiljem käisime lastega loomaaias ja niiviisi vedas, et kotkapuuride juurest leidsin kolm imeilusat kotka sulge. Need oli merikotkaste suled. Ma poleks elusees osanud arvata, et kotkasuled võivad nii õhulised ja pehmed olla! Ja siis tegingi uued pildid ja siin need on:
Veel panin poodi SÕRMUSE 'AVATUD SÜDAMEGA'. Sellise sõrmuse olen kord juba varem teinud ja see on siiani minu sõrmes. Nüüd paluti mul teha veel üks samasugune sõrmus kuid kahjuks oli meil suurustega möödarääkimine ja see sõrmus osutus tellijale liiga suureks. Seepärast paningi selle nüüd poodi, ehk sobib see kellelegi teisele. Materjalideks siis poolvääriskivi roosa kvarts ja hõbe prooviga 925. Sellel on samuti Proovikojas registreeritud nimemärgis ja hõbeda proovimärgis peal.Päikest teile südamesse ja soojust hinge!
ka käsitööhuviline saatis kell 08:17 - Link - kommentaarid (6)208696 külalist