LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
August 2010

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
18 August 2010
Oli plaanis siia täna üks postitus teha, kuid jäin imetlema teiste blogisid hoopis... Lausa kadedaks teevad teie imekaunid kampsunid, sokid, mütsid, tekikesed... Oh oskaks ise ka heegeldada, kududa... Ja mõni väga osav isegi ketrab lõnga! Silma- ja hingerõõmu jätkub siin Isetegijas päevadeks.
Lubasin augustis tubli olla ja kõik vahepeal valminud ehted blogisse ja kodulehele üles panna. Juhtus aga nii, et mu pisem tütar sai kuskilt endale mingi viiruse külge (keset sooja suve!!!) ja kui lapsed on haiged, siis ei saa mina muuga enne tegeleda kui lapsed terved on. Täna on tal siis juba parem. Hommikupoole tegelesin oma kivide varude korrastamisega ja kivide puhastamisega. See on üks ääretult mõnus tegevus Kahju, et mul valgustelki pole, oleks nii mõnedki neist pildile ka püüdnud. Ja siis veendusin, et ma olen ikka täiesti lootusetu kividesõltlane! Ma pean nüüd ainult välja mõtlema ühe korraliku süsteemi, sest varsti ei orienteeru ma neis ka ise enam. Loodan hiljemalt novembris saada enadale sellise stuudio, kus ma saaks ka külalisi vastu võtta ja siis saavad kõik huvilised tulla oma käega endale sobivat kivi valima, et sellest siis mõni vahva ehe teha. Aga need on sügiseplaanid, praegu veel siiski suvi.
Suve alguses paluti minult sõrmust, kus oleks kividena granaat, tsitriin ja kareneool esindatud. Sellist naiselikumat laadi sõrmust sooviti. Ma siis tegin, nimeks sai see sõrmus "Südame Jõud". Mulle tundub, et südame jõud ongi vist kõige võimsam jõud siin maailmas. Miks? Sest südamest kasvab välja armastus...
ka käsitööhuviline saatis kell 11:29 - Link - kommentaarid (3)208706 külalist