LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
November 2009

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
21 November 2009
Head aega Kanada!

Täna on millegipärast emotsioonid nii laes, et pean end kuskil maha laadima. Kohe-kohe jõuab kätte meie viimane nädal siin Kanadas. Sellega seoses on nii palju tundeid, et raske on neid sõnadesse panna. Olgugi, et oleme oma elus päris palju elukohti muutnud, siis tundub praegune minek kõige raskem. Kas on asi selles, et meie lapsed peavad Kanada kodu oma päris koduks või selles, et meie teine laps sündis siin samas majas ja see on tema koduks olnud kogu tema elu või… Põhjuseid võiks leida palju. Eks on ju hea neid laste kaela ajada. Kuid tõsi ta on, et Kanada on meie kodu olnud, olgugi, et kõigest natuke üle kolme aasta. Ise jään kõige rohkem taga igatsema suviseid Bancroftis käike, laste ja mehega mööda kristallide-kaevandusi käimisi. Lisaks kivide otsimisele sai lihtsalt looduses üksteisega olla, ühiselt otsida ja leida. Kui vanem tüdruk jooksis õhinal minu juurde, käes mäekristall ja hüüdis juba kaugelt: emme-emme, vaata, mis mina leidsin! Ja pisem solberdas amasoniidi ja kvartsiga ümbritsetud ojakeses, ise põlvini ning küünarnukkideni märg. Ja siis mäed… Need jäävad mulle igavesti südamesse. Kes mägesid armastab, see teab. Nendest õhkuv suursugusus ja rahu on niivõrd suur, et sellest ei jää keegi puutumata. Selliseid mägesid, kus lumised mäetipud ulatuvad taevasse ja otse mäe all on sügavsinised järved ümbritsetuna kuuskedest, seda leiab vist ainult Kanadast. Ja neile, kes leiavad, et Põhja-Ameerika on kerglane ja pealiskaudne oskan soovitada ainult ise kohale tulla ja vaaadata natuke kaugemale suurlinnadest. Nii rikkalikku loodust ei leia mujalt.
Samas on igatsus Eesti järele väga suureks kasvanud juba. Minu viimasest Eestis käigust on möödas peaaegu 1 aasta ja 3 kuud. Niiväga tahaks juba näha kalleid inimesi, keda pole liiga kaua aega juba kallistada saanud. Ma igatsen neid nii väga. Ja meri.. ohh kuidas ma igatsen mere järgi.. Läänemerd ei suuda asendada ükski ookean, ta juba lõhnab teistmoodi, selles lõhnas on segatud omavahel mere, mändide ja niiske liiva lõhn. Ning Tallinna vanalinnas tahaks jalutada. Arvan, et meil on maailma ilusaim vanalinn. Kaks aastat tagasi sai käidud jõulude ajal raekojaplatsil, kus oli jõululaat ning kõik oli kaetud muinasjutuliselt valge lumega, mida sadas aina juurde. Küpsetati verivorsti ning potist tuli hapukapsa lõhna. Mmm..
Tundub, et seda kõike on liiga palju. Kuid tean ka seda, et üpris varsti, kui välja ja sisse kolimised on möödas ning uues kohas end rahulikult sisse seatud, siis on kõik jälle paigas. Ning milliste võimalustega on mind õnnistatud – näha niipalju maailma erinevaid paiku, õppida tundma erinavaid rahvaid ning kultuure! Ma olen väga tänulik nende võimaluste eest isegi kui nendega kaasneb tõeline tunnete sasipundar.
See pilt on tehtud Kanadas, Briti Kolumbias, koha nimi on Lake Louise.


Väga südamesse läksid alloleva laulu need read:

Come by the hills to the land where fancy is free
and stand where the peaks meet the sky and the lochs meet the sea
Where the rivers run clear and the bracken is gold in the sun
and the cares of tomorrow can wait till this day is done.
ka käsitööhuviline saatis kell 01:36 - Link - kommentaarid (7)208696 külalist