LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
August 2009

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
03 August 2009
Viimasest postitusest on juba väga kaua aega möödunud kuid ma pole seda aega laiseldes veetnud. Vahepeal olen tegelenud isemoodi isetegemisega, nimelt on valmis saanud minu uus koduleht: WWW.LUMIDESIGNS.COM. Kuna vana koduleht oli end juba ammendanud nii oma võimalustega kui mugavusega, siis oli aeg küps uue lehe tegemiseks. Seekord kasutasin ka professionaalide abi ja kel peaks vajadust olema, siis julgen soovitada ka teistele OÜ Veebidisaini. Äärmiselt sõbralikud ja asjatundlikud inimesed töötavad seal. Olen väga tänulik, kui saate saata mulle tagasisidet mu uue kodulehe osas, eriti kui miskit häirib või võiks paremini olla. Vana kodulehe jätan ka veel püsti ja sealt saab endiselt vaadata juba varem valminud töid. Uuele kodulehele panin ka mõned varem valminud ehted juba sisse, et saaksin paremini sotti, kuidas ta töötab. Kuid ka paar uut ehet on seal juba olemas:

See ehtekomplekt valmis ühele toredale inimesele, kes soovis endale saada ühe varem valminud ehtega sarnast komplekti. Selleks komplektiks oli Lõputu Armastus. Kuna aga kõik minu tehtud filigraan-ehted on unikaalsed, siis sai ka uus komplekt endale mõned muudatused sisse. Materjalidena kasutasin valget topaasi, mageveepärleid ja sterlinghõbedat. Rohkem fotosid ja infot leiab SIIT.

Teise ehtena näitan üht lihtsamat kaelakeed. Seda kaunistavad tohutult efektsed tuliahhaadid, mis on umbes 1cm suurused. Ka see kee on endale juba uue omaniku leidnud kuid õnneks jõudsin enne pildid teha. Kett ja muud metallosad on kullaga täidetud (14K/20). Rohkem pilte ja infot tuliahhaadi kohta leiab SIIT. Ja foto:


ka käsitööhuviline saatis kell 04:49 - Link - kommentaarid (6)208727 külalist