LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
August 2014
Juuli 2014
Aprill 2014
Märts 2014
Detsember 2013
November 2013
Oktoober 2013
Juuli 2013
Juuni 2013
Aprill 2013
Märts 2013
Detsember 2012
Oktoober 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Detsember 2011
November 2011
Oktoober 2011
September 2011
Juuni 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
25 Veebruar 2009
Oma eelmises postituses näitasin SÕLGESID, mis ma tegin oma tütardele rahvariiete juurde. Näitamata jäi aga ÜKS EHTEKOMPLEKT, mille tegin sama motiiviga nagu sõledki. Selle ehtekomplekti tegin siis endale sama ürituse jaoks. Nimeks sai see komplekt "Ema süda". Kasutasin selle tegemisel sterlinghõbedast traati, roosat kvartsi, mageveepärleid ja Swarovski kristall-helmeid. Pilt siis selline:

ka käsitööhuviline saatis kell 05:06 - Link - kommentaarid (7)

19 Veebruar 2009
Sel nädalal olin tõelise pähkli kallal, nimelt pean sel nädalavahetusel lastele (3,5 ja 1,5 aastased) rahvariided selga panema. Aga mida meil pole, on sõled sinna juurde. Tekkis siis hull idee ise need valmis meisterdada, kuna elame Kanadas ja siin neid kahjuks saada pole. Pöördusin FOORUMIS kallite Isetegijate poole, et saada nõu, kuidas ja mis motiiviga neid teha. Suured tänud kõikidele vastanutele, eriti Kosmosemutile, kes mind korralikult haris sel teemal! Kahjuks panid aga vahendid ja materjalid omad piirid. Nüüd on mul palve kõikidele asjatundjatele, palun öelge, kas sellised sõled kõlbab panna lastele stiliseeritud rahvariiete juurde? Ise olen väga asjatundmatu rahvariiete teemal kahjuks Teiseks variandiks on õmmelda pluusile külge paelad. Kosmosemutt küll soovitas teha vitssõlge aga välja tuli mul siiski vist pigem rõngassõlg, või siis midagi vahepealset. Nonii, pildid on siin:ja lapsel pluusi küljes:


Materjalina kasutasin sterlinghõbedast traati, läbimõõduks on 2,3cm
ka käsitööhuviline saatis kell 19:30 - Link - kommentaarid (10)

18 Veebruar 2009
Kõigepealt on mul üks vana võlg vaja kustutada, lubasin näidata, milline näeb türkiisiga sõrmus oksüdeeritult, SIIN see on Mulle meeldib ta oksüdeeritult millegipärast rohkem isegi.
Kui olin oma traadiga keerutatud sõrmuseid oma õele ka näidanud, siis ta küsis, et kas ma teen kunagi mõne uhke ja särava kiviga sõrmuse ka. No ma siis proovisin olemasolevate vahenditega, täitsa kenasti kukkus välja.Ka mu KODULEHEL on see sõrmus olemas, materjalide kohta saab sealt täpsemat infot.
ka käsitööhuviline saatis kell 02:14 - Link - kommentaarid (4)

15 Veebruar 2009
Näitan siis ka oma perele tehtud sõbrapäeva maiustusi. Nii kahju, et kõik mu head sõbrannad nii kaugel minust on, oleks väga tahtnud ka neid kallistada ja šokolaade ka nendega jagada. Mis teha, ehk järgmine aasta läheb paremini. Ühest Isetegija blogist Idee Saab Teoks, leidsin retsepti, kuidas šokolaadilusikaid teha, suured-suured tänud sulle retsepti eest! Kuna mul plastmassist lusikaid ei olnud, siis võtsin tavalised kasutusse, nagunii tegin ju oma perele neid. Ja kuna šokolaadi oli rohkem kui lusikate tegemiseks vaja läks, siis tegin ülejäänud šokolaadist hoopis südamekesed ja mummukesed, niisama mõnus krõbistada Ja lastele tegin ka šokolaadilusikad, kuid hoopis valgest šokolaadist, nendest unustasin pilti teha Pisemale oli see esimene kord šokolaadi saada, küll ta nautis seda!
Lusikaid ja šokolaade oli tegelikult palju rohkem , kuid kõik ei mahtunud taldrikule ära.


ka käsitööhuviline saatis kell 19:13 - Link - kommentaarid (4)

13 Veebruar 2009
ILUSAT SÕBRAPÄEVA KÕIGILE!
Ei ole mul midagi sõbrapäevateemalist näidata kahjuks vaid hoopis midagi muud. Juba pikemat aega vaatan, et paljud Isetegijad on nakatunud albumite tegemise pisikuga. Ei jäänud minagi nakkuseta. PÄIKEST blogist leidsin suurepärase õpetuse kuidas albumit teha, aitäh sulle! Plaanisin teha endale kaustikulaadset raamatut, kuhu saaksin oma ehete visandid sisse joonistada. Siiani olen neid teinud lahtistele valgetele paberitele ja need kipuvad igal pool laiali olema. Siis tekkiski mõte, et enne kui fotoalbumit tegema hakkan,võiks proovida miskit lihtsamat ja nii valmiski mu visandite raamat. Köitsin ta hoopis ülevalt, mitte vasakult, sest tundus, et nii on mugavam joonistada. Veel tegin ühe muudatuse, nimelt tegin nii, et kaaned on omavahel ühendatud, raamatu selg on kinnine. Seepärast polnud ka vajalik spets-köidet tegema hakata vaid sidusin raamatu kinni kõigest kahest august läbikäiva paelaga. Ise jäin tulemusega väga rahule ja järgmiseks võtan ette, et oma vanaemale teha sünnipäevaks fotoalbum, kuhu ta saab siis kõik oma lastelastelaste pildid sisse panna.
ka käsitööhuviline saatis kell 22:23 - Link - kommentaarid (6)

11 Veebruar 2009
Olen kaua imetlenud teiste ise tehtud sõrmuseid ja nüüd lõpuks proovisin ise ka. Nagu ikka, esimene läheb aia taha ja teine näeb juba natuke asjalikum välja. Ehk tuleb kolmaski Aga panen siiski ka pildi oma esimesest sõrmusest siia, kuigi tal on sada viga küljes. Midagi temas on, mis mulle siiski meeldib ja juba teist päeva hoian seda lausa oma sõrmes.Sõrmus on oksüdeeritud, kasutasin sterlinghõbedat ja ametüsti helmest.ja sõrmes näeb ta selline välja:


Teise sõrmuse tegemisel kasutasin türkiisi. See sõrmus on veel oksüdeerimata, kui oksüdeeritud saan, siis panen pildi sellest ka üles. Türkiis on ise väga pehme kivi, huvitav, kuidas ta oksüdeerimisele vastu peab

Ja pildid:ka käsitööhuviline saatis kell 21:57 - Link - kommentaarid (4)

05 Veebruar 2009
Taas on valminud üks traadist keerutatud kaelakee. Sellega jäin ma päris rahule, sest nüüd oskan juba tehnilise poole pealt asja paremini läbi mõelda ja siis tuleb teostus ka korralikum. Kahju on ainult sellest, et see kaunis roosa ametüst nii kahvatuna seal paistab. Võib-olla oleks pidanud mõnda teist kivi sinna proovima. Aga see jääb siis juba järgmise kaelakee jaoks. KODULEHEL on pilt tervest kaelakeest ja natuke muud juttu ka. Nime panekuga oli seekord selline lugu, et mõtlesin, mis nime see kaelakee endale tahaks ja kohe hüppas pähe sõna "Infinity". Esimese hooga ma isegi ei teadnud, mida see sõna tähendab. Uurisin järele ja väikese kohenduse järel sai eestikeelseks pealkirjaks "Igavik". Äärmiselt tore kui ehted minuga suhtema hakkavad

ka käsitööhuviline saatis kell 19:40 - Link - kommentaarid (7)

03 Veebruar 2009
Panen nüüd vahelduseks siia ühe pildi ka joodetud ehtekomplektist, mis valmis mul juba mõnda aega tagasi kuid suures traadikeerutamise hoos on jäänud näitamata. Ka see kaelakee oli algselt paberil ühesugune kuid töö käigus sai temast hoopis teistsugune ja ma ütleks, et isegi ilusam. Kuidagi läheb viimasel ajal nii, et paberil ei oska ma hästi arvestada traadi jämedust ja töö käigus tuleb seetõttu muudatused teha. Siiani olen ma nende muudatustega väga rahule jäänud. Ja need ametüsti-tilgad on tohutult ilusad! Ja milline lihv! Super lausa! Pealkirjaks sai see komplekt "Lõputu armastus". Otsisin kaua talle pealkirja, tunnetus oli olemas aga sõnadesse ei osanud panna. Ok, aitab jutust, panen nüüd pildi ka. Kui soovite komplekti kohta rohkem infot, siis mu KODULEHELT leiab infot nii materjalide kui ametüsti omaduste kohta.

ka käsitööhuviline saatis kell 20:45 - Link - kommentaarid (5)209330 külalist