LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
August 2014
Juuli 2014
Aprill 2014
Märts 2014
Detsember 2013
November 2013
Oktoober 2013
Juuli 2013
Juuni 2013
Aprill 2013
Märts 2013
Detsember 2012
Oktoober 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Detsember 2011
November 2011
Oktoober 2011
September 2011
Juuni 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
21 November 2009
Head aega Kanada!

Täna on millegipärast emotsioonid nii laes, et pean end kuskil maha laadima. Kohe-kohe jõuab kätte meie viimane nädal siin Kanadas. Sellega seoses on nii palju tundeid, et raske on neid sõnadesse panna. Olgugi, et oleme oma elus päris palju elukohti muutnud, siis tundub praegune minek kõige raskem. Kas on asi selles, et meie lapsed peavad Kanada kodu oma päris koduks või selles, et meie teine laps sündis siin samas majas ja see on tema koduks olnud kogu tema elu või… Põhjuseid võiks leida palju. Eks on ju hea neid laste kaela ajada. Kuid tõsi ta on, et Kanada on meie kodu olnud, olgugi, et kõigest natuke üle kolme aasta. Ise jään kõige rohkem taga igatsema suviseid Bancroftis käike, laste ja mehega mööda kristallide-kaevandusi käimisi. Lisaks kivide otsimisele sai lihtsalt looduses üksteisega olla, ühiselt otsida ja leida. Kui vanem tüdruk jooksis õhinal minu juurde, käes mäekristall ja hüüdis juba kaugelt: emme-emme, vaata, mis mina leidsin! Ja pisem solberdas amasoniidi ja kvartsiga ümbritsetud ojakeses, ise põlvini ning küünarnukkideni märg. Ja siis mäed… Need jäävad mulle igavesti südamesse. Kes mägesid armastab, see teab. Nendest õhkuv suursugusus ja rahu on niivõrd suur, et sellest ei jää keegi puutumata. Selliseid mägesid, kus lumised mäetipud ulatuvad taevasse ja otse mäe all on sügavsinised järved ümbritsetuna kuuskedest, seda leiab vist ainult Kanadast. Ja neile, kes leiavad, et Põhja-Ameerika on kerglane ja pealiskaudne oskan soovitada ainult ise kohale tulla ja vaaadata natuke kaugemale suurlinnadest. Nii rikkalikku loodust ei leia mujalt.
Samas on igatsus Eesti järele väga suureks kasvanud juba. Minu viimasest Eestis käigust on möödas peaaegu 1 aasta ja 3 kuud. Niiväga tahaks juba näha kalleid inimesi, keda pole liiga kaua aega juba kallistada saanud. Ma igatsen neid nii väga. Ja meri.. ohh kuidas ma igatsen mere järgi.. Läänemerd ei suuda asendada ükski ookean, ta juba lõhnab teistmoodi, selles lõhnas on segatud omavahel mere, mändide ja niiske liiva lõhn. Ning Tallinna vanalinnas tahaks jalutada. Arvan, et meil on maailma ilusaim vanalinn. Kaks aastat tagasi sai käidud jõulude ajal raekojaplatsil, kus oli jõululaat ning kõik oli kaetud muinasjutuliselt valge lumega, mida sadas aina juurde. Küpsetati verivorsti ning potist tuli hapukapsa lõhna. Mmm..
Tundub, et seda kõike on liiga palju. Kuid tean ka seda, et üpris varsti, kui välja ja sisse kolimised on möödas ning uues kohas end rahulikult sisse seatud, siis on kõik jälle paigas. Ning milliste võimalustega on mind õnnistatud – näha niipalju maailma erinevaid paiku, õppida tundma erinavaid rahvaid ning kultuure! Ma olen väga tänulik nende võimaluste eest isegi kui nendega kaasneb tõeline tunnete sasipundar.
See pilt on tehtud Kanadas, Briti Kolumbias, koha nimi on Lake Louise.


Väga südamesse läksid alloleva laulu need read:

Come by the hills to the land where fancy is free
and stand where the peaks meet the sky and the lochs meet the sea
Where the rivers run clear and the bracken is gold in the sun
and the cares of tomorrow can wait till this day is done.
ka käsitööhuviline saatis kell 01:36 - Link - kommentaarid (7)

17 November 2009
Siin on siis lubatud pildid lähemalt:

Punane jaspis hematiidiga. Need kivid olid minult tellitud ning neist peaksid tulema sõrmus ja kaelakee:
Kristalliseerunud dinosauruse luu. Mulle endale luud üldjuhul ei meeldi aga kuna tean, et mu väikesele vennale kindlasti meeldib, siis tegin selle kivi talle:
Mookaite. Retsuk, ma oleks tahtnud neist kõrvarõngad teha aga millegipärast asendus tegemise käigus punane värv pruuniga Eks peab uuele katsele minema...
Leek-ahhaat. Sellest mõtlesin ühe suuremat sorti sõrmuse teha. Eks näis Valge koht pole mitte praak vaid kivi oligi sealt valge. Vaadake kui ehtsad leegid selles kivis on!
Veel punast jaspist hematiidiga. Kuna minult telliti ehtekivid punase jaspise ja hematiidiga, siis tegin ka endale portsu kivisid sellest. Ma olen niii rahul tulemusega Tohutult ilusad värvid ja mustrid nii nendes kui tellitud kivides!
Ahhadi geoodi lõigud. Ma arvan, et jätan nad täpselt sellisteks ja mõtlen nende tarbeks välja mõne sellise pesa, mis ka nende külgi võimalikult palju näitab. Vasakpoolne on mu eriline lemmik, tavaliselt nn. lõputükke ei kasutata kuid minuarust on ahhaadi välimine külg niivõrd atraktiivne, et patt oleks teda kõrvale jätta. Just selle välimise poole jätangi seekord ehtes väljapoole:


ka käsitööhuviline saatis kell 20:35 - Link - kommentaarid (2)

Terve möödunud nädalavahetuse tegelesin kivide lihvimisega. Osalt seepärast, et minult sooviti üht konkreetset kivi, tegelikult küll kahte aga see andis hea põhjuse ka enda tarbeks kivisid lihvida. Siin on leek-ahhaat, punane jaspis hematiidiga, mookaite, dinosauruse luu, amasoniit ja ahhaadi geoodi lõigud. Täpsemad pildid proovin homme panna.

ka käsitööhuviline saatis kell 00:55 - Link - kommentaarid (5)

13 November 2009
SÕRMUS 'LOODUSE LÄHEDUS' valmis mul juba mõni aeg tagasi kuid raske oli teda sõnadesse panna. Loen kadedusega (heas mõttes) mõne teise isetegija blogi - kuidas küll osatakse end väljendada! Minuga on tihti see lugu, et tunne on ja mõte on aga vot sõnadesse seda panna ei suuda. Tihti tundub, et polegi selliseid sõnu, mis seda kõike õigesti edasi annaks. Ma loodan, et mu looming väljendab end minu eest. Või noh, eks ta tegelikult ju ongi minu väljendus
Kui panin selle sõrmuse endale sõrme, siis vägisi kiskus mind puid paitama Mulle on loodus alati väga hingelähedane olnud, olgugi, et tihti pole endale seda aega võtnud, et kännule istuda ja kuulatada. Oleks vaja seda endale tihedamini meelde tuletada, sest see rahu, mida sellest endale ammutan, on suur.

Sõrmus ise on selline:

Rohkem fotosid ja infot türkiisi kohta leiab mu KODULEHELT
ka käsitööhuviline saatis kell 01:16 - Link - kommentaarid (3)

06 November 2009
Paar päeva tagasi arutasime abikaasaga seda, kuidas maailm on viimase paarikümne aastaga muutunud. Meenus, et meie lapsepõlve jooksul tekkisid meie majapidamistesse sellised "tehnikaimed" nagu värviteleviisor ja pesumasin. Veel minu ülikooliaastate jooksul olid ainsateks arvuti failide salvestajateks flopid, millest tänapäeva noored vist enam midagi ei tea ja vaevalt et neid enam poestki osta saab. Ja see oli kõigest 10 aastat tagasi. Ja kui mõelda, kus oli maailm 100 aastat tagasi võrreldes praegusega... Ning see aeg oli kõigest mõned generatsioonid tagasi, polegi nii palju ju. Kuid muutunud on maailm selle ajaga tohutult. Milline meeletu areng!
Nendele mõtetele jätkuks panen siia ühed vahvad MOBIILIRIPATSID, mis lähevad ühele toredale naisperele. Ametüst ja must turmaliin on mõlemad ääretult tõhusad mobiiltelefoni kiirguse neutraliseerijad. Lisaks on neil ka palju muid kasulikke omadusi, mille kohta saab rohkem lugeda mu KODULEHELT. Pildid ka:

ka käsitööhuviline saatis kell 01:58 - Link - kommentaarid (6)209271 külalist