LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
August 2014
Juuli 2014
Aprill 2014
Märts 2014
Detsember 2013
November 2013
Oktoober 2013
Juuli 2013
Juuni 2013
Aprill 2013
Märts 2013
Detsember 2012
Oktoober 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Detsember 2011
November 2011
Oktoober 2011
September 2011
Juuni 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
27 November 2008
Tere taas. Sain veel ühe kaelakee valmis. Nagu näha, ei saa ma kuidagi üle ega ümber ametüstist, ei tea mis sellega on aga kohe tõmbab mind selle poole praegu. No ju siis on vaja Nagu ikka, panin selle kaelakee üles ka oma KODULEHELE. Sealt leiab ka natuke infot ametüsti kohta. Panen pildid ka siia üles:ja natuke lähemalt vaade ripatsist:Selle ripatsi tegemisel kasutasin hõbetraati ja joodist ning poolvääriskivina ametüsti.
ka käsitööhuviline saatis kell 04:32 - Link - kommentaarid (7)

21 November 2008
Kärsitu, nagu ma olen, pidin kohe kiiresti-kiiresti ühe ehte veel joodetult (kuniks ma pole selle kohta sobivamat sõna leidnud, siis kasutan sõna jootmine, keevitamine kõlab hoopis jubedalt) tegema. Aga sel korral tegin juba kavandi ka. Aga juhtus nii, et alguses oli mõte, mis paberile panemisel võttis sootuks teise kuju ning kui traaditükid valmis tegin, siis tuli välja hoopis kolmandat moodi See selleks, kavatsen oma algse mõtte ka siiski ükskord teoksiks teha.
Sellele keele panin pealkirja ka: "Uskudes imedesse". Seda päris mitmel põhjusel. Peamine põhjus on selles, et seda kaelakeed tehes olid mu mõtted koguaeg oma vanaema juures, kes oli väga raskes seisus haiglas. Ise ka imestasin kuidas käed tegid nii muinasjutulist ehet samal ajal kui hinges oli suur mure. Ja siis, enne veel kui ehe valmis sai, sain teada, et kuigi talle varem mingit lootust ei antud, hakkas tal tervis paremaks minema. Ja siis ma tegingi järelduse, et ju ma siis ikka uskusin imesse kui käed samal ajal sellist kaelakeed teid. Ja muinasjutus ju ikka juhtub imesid Kui uskuda, siis imed ikka tulevad. Tegelikult on ju meie ümber koguaeg juhumas pisikesi ja suuremaid imesid, on vaja neid lihtsalt märgata.
Materjalina kasutasin sterlinghõbedat ning keskel on poolvääriskivi ametüst. Tegelikult oli mul üks hõbekuulike pandud ka liblikale nö. peaks aga see pani viimistlemisel jooksu (ju siis oli kehvasti joodetud) ning nii see ehe siis praegu jäigi. Panin pildid koos infoga oma KODULEHELE ka üles.ja natuke lähemalt ka:
ka käsitööhuviline saatis kell 05:36 - Link - kommentaarid (4)

18 November 2008
Nii, sain oma esimese "keevitatud" ehte osa valmis. Ma pole siiani paremat tõlget leidnud sõnale soldering sest sõnaraamat annab sellele tõlkeks jootmine/tinutamine, kuid inseneri tütrena mäletan, et joodeti jootekolbiga, mitte aga põletiga. Ja tinutamine nõuab tina olemasolu. Niisiis otsin veel õiget sõna. Ja, teate mis, ei olegi tegemist raketiteadusega Kuna ma olin tohutult kärsitu, et järele proovida, kuidas see soldering käib, siis võtsin ehte elementideks SELLE KAELAKEE jäägid, tegin mõned tilgad juurde ja asusingi "keevitama". Ettevaatlikuks tegid mind gaasid ja kemikaalid, mida sealjuures kasutama pidi ja proovisin olla nendega nii hoolikas kui võimalik. Ja ei olnud mul isegi mingit kavandit valmis tehtud, lihtsalt panin olemasolevad elemendid omavahel kokku nii nagu meeldis. Alguses arvasin, et sellest ma ehet ei teegi, sest polnud mul see isegi läbi mõeldud. Lisaks tegin päris mitu viga, mis mul küll õnnestus üsna osavalt ära peita. Niiet kes teab, ehk teen sellest isegi kaelakee Ma arvan, et esimese "keevituse" kohta pole väga vigagi. Pilt siis siin:

ka käsitööhuviline saatis kell 19:58 - Link - kommentaarid (10)

14 November 2008
Panen siia üles ka need tööd, mis ma esitasin kalendri konkursile. Kui aus olla, siis ei saanudki ma aru, miks mu töödel konkursil nii halvasti läks, sest ise jäin nendega päris rahule. Aga kui nii siis nii. Esimene kaelakee on tehtud kullaga täidetud traadist ning poolvääriskivina kasutasin ametüsti. See on mul vist esimene kaelakee, kus kasutasin nii palju traadiga mässimist. Rohkem infot leiab SIIT. Ja panen pildi ka:TEINE KAELAKEE valmis eelmisele jätkuks, kuid pean tunnistama, et tundsin juba puudust nn. keevitusvahenditest (ma ei oska seda eesti keeles paremini öelda, inglise keeles on selleks vahendiks torch ja meetod ise on soldering). Ja ütlen juba ette ära, et täna sain need juba kätte, sest kohe peale selle kee valmimist tegin tellimuse ära Panen siis pildi ka:Ja kolmas kee on SELLINE. Selle puhul ma täitsa usun, et on inimesi, kellele see ei meeldi, sest ta on natuke robustne, kuid mulle endale ta väga meeldib. Eriti meeldib mulle see, kuidas ametüsti peal olev kett langeb samas joones muu ketiga. Ja see hieroglüüf on armastuse sümbol. Seda ehet tehes polnud mul õrna aimugi, mis sellest välja tuleb. Lihtsalt võtsin ametüsti kätte ja käed nagu toimetasid ise edasi. Tulemus oli siis selline:

ka käsitööhuviline saatis kell 04:07 - Link - kommentaarid (5)

12 November 2008
Olen endiselt jõulukaartide tegemise meeleolus. Tänu TUULIKULE, kes jagas mulle lahkelt õpetusi, sain ka nüüd mõned korralikud lumehelbed valmis. Nendega võrreldes tunduvad eelmised nii masendavalt jubedad, et otsustasin nad üles harutada ja võtsin nad siit blogist ka maha. Aga paar uut on siin:
Ja üks kaardike on veel valminud. Kuna olin lumehelveste lainel, siis jäi kaartide tegemine natuke soiku. Aga küll nad ka valmis saavad ja tegelikult on ju ka lumehelbed osakesed kaartidest Kui kellelgi on mõnda head ideed, kuidas traadist kuuske paberi peale paremini kinnitada, siis kuulan huviga. Praegu ma õmblesin selle paberile.Tõenäolselt teen ma sellele kaardile veel mõned kaunistused juurde, praegu pole veel sobivat ideed tulnud aga natuke "toores" tundub ta niiviisi.
ka käsitööhuviline saatis kell 20:13 - Link - kommentaarid (3)

09 November 2008
JÕULUD. JÕULUD? JÕULUD! Et ei juhtuks nii nagu igal aastal, siis alustasin sel aastal jõulukaartidega juba varakult. Kui on olemas isetehtud paber, traati ja helmeid, siis võiks öelda, et algus on tehtud. Eile õhtul siis nokitsesin natuke helmeste ja traadiga. Kui ehetega tegelema hakkasin, siis sai suures tuhinas ostetud ka FP helmeid, mis jäid aga kahjuks karpi seisma, sest ehteid meeldib mulle teha hoopis poolvääriskividest. Nüüd siis otsisin need uuesti välja, sest neist on väga hea teha kaartidele kaunistusi. Nagu töökäigus selgus, siis olen ma tõeline kobakäpp ainult helmestega töötamisel, traadiga edeneb asi ikka tunduvalt paremini. Siin siis mõned tehtud asjadest:


Ja esimene jõulukaart sai ka juba valmis. Täheke on pandud tegelikult kollasele isetehtud paberile, mitte valgele nagu pildilt paistab. Ja kui kaardil olev lehv lahti sõlmida, siis saab tähekese panna jõuluehteks kuuseleNagu näha, saab isetehtud paberile ka üpris edukalt joonistada:

ka käsitööhuviline saatis kell 20:23 - Link - kommentaarid (7)

06 November 2008
Panen siis veel ühe pildi tehtud paberitest:Need lillad/sinised/rohelised asjad on lilleõie tükid ja oran˛ile lisasin ka natuke kuldseid tükke.
ka käsitööhuviline saatis kell 16:17 - Link - kommentaarid (1)

04 November 2008
Eile õhtul sain oma esimesed isetehtud paberid valmis. Olin sinise lainel Nagu arvata võib, on need paberid tegelikkuses palju ilusamad kui pildilt paistab. Nende tegemine on tegelikult maru lihtne, ainult kuivatamine on aeganõudev. Täna tegin siis kollaseid aga need kuivavad veel. Homme saan ehk kollaste pilte ka panna.

ka käsitööhuviline saatis kell 19:37 - Link - kommentaarid (2)

03 November 2008
Eile tassisin koju paberi tegemise vahendid Ja nüüd ei suuda muidugi oodata, millal lapsed annavad hetke, et seda proovima hakata. 3-aastase saab edukalt tegemisse kaasata aga 1-aastane ei saa vist veel pihta. Niisiis, asjad ise näevad välja sellised:Ja siis veel tuleb otsida kuskilt natuke vanapaberit ja läheb lahti! Kui tulemus trükimusta kannatab, siis panen tulemustest ka pildid hiljem üles.
ka käsitööhuviline saatis kell 18:55 - Link - kommentaarid (3)209356 külalist