LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
August 2014
Juuli 2014
Aprill 2014
Märts 2014
Detsember 2013
November 2013
Oktoober 2013
Juuli 2013
Juuni 2013
Aprill 2013
Märts 2013
Detsember 2012
Oktoober 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Detsember 2011
November 2011
Oktoober 2011
September 2011
Juuni 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
30 Mai 2010
Olen viimasel ajal päris palju ehteid teinud kuid millegipärast ei taha nad hästi mu kodulehele ja blogisse jõuda. Eriti kui ilmad on sellised päikeselised nagu täna, siis leian ma 100 vabandust, et mitte arvuti taha istuda. Nii mõnus on ju looduses jalutada või rulluiskudega sõita või niisama linnulaulu kuulata
Paar nädalat tagasi tegin ühe lihtsa ja ilusa kaelakee, nimeks sai see 'KRISTALL-KOOBAS'. Kiviks on väga ilusa mustriga ahhaadi geoodi lõik. Pilt sellest siis siin:Ok, nüüd lapsed tuttu ja siis saan ära lõpetada ka sellel nädalavahetusel alustatud ehted. Poodi on nädala jooksul tulemas vähemalt üks sõrmus, kõrvarõngad ja mobiiliripatsid.
ka käsitööhuviline saatis kell 18:00 - Link - kommentaarid (5)

28 Mai 2010
kõigepealt suured tänud Anellyle blogi auhinna eest!Selle postitusega saadan selle auhinna kõikidele Isetegijatele, sest olgem ausad, me kõik oleme seda ju väärt! Niiet palun!!!

Pikka aega olen vaadanud päris naturaalseid töötlemata kristalle ja olen neid uurinud igast nurgast, et kuidas küll neid ilma vigastamata ehteks vormistada. Minu juurde leidsid oma tee 13 Tiibeti mäekristalli. Nad on tohutult võimsa energiaga! Uurides rohkem Tiibeti kristalli kohta, sai selgeks, et nad ongi väga võimsad! Ja nüüd jäi mulle ülesandeks proovida üht nendest sõrmuseks vormistada. Tulemus on siin:Jäin tulemusega üpris rahule, sest suutsin kivi kinnitada nii, et ei kasutanud ei liimi ega pidanud kivi vigastama. Ametüsti pesa jätsin alt lahtise, sest siis paistab Tiibeti mäekristallist tulev valgus läbi ametüsti ja paneb ta ilusasti helkima. Ka pisikesed "aknad" hõbedast kinnituses, lasevad valgusel kristallis mängida. See sõrmus ei ole päris igapäevaseks kandmiseks, sest ta on päris suur ja võib kergelt kuhugi taha kinni jääda. Samas on ta väga efektne ja erilisteks puhkudeks vägagi sobiv. Muidugi, kui ettevaatlik olla, siis võib ka igapäevaselt kanda Panin sõrmuse ka E-POODI üles. Sealt saab rohkem lugeda selle kohta, miks on sõrmuse nimeks "OM", mida see tähendab ja millised omadused on Tiibeti mäekristallil ning ametüstil.

Ikka päikest!
ka käsitööhuviline saatis kell 11:12 - Link - kommentaarid (4)

19 Mai 2010
Ei ole vist võimalik ühtegi uut asja alustada ilma viperusteta... Ja kui ise mingi jamaga hakkama ei saa, siis saab sellega hakkama näiteks IT-süsteem. Nimelt otsustas minu kodulehe süsteem (misiganes osa seal) alguses uudiskirja e-poe avamise kohta üldse mitte välja saata. Ja kui ta siis lõpuks saatis... siis saatis neid osadele lausa kuni 10 (!) tükki. Mul oli muidugi jube piinlik aga teha ei saanud ka midagi enne kui juba kahju tehtud. Ja kuna ma nüüd ei julge uut uudiskirja vabandustega ka välja saata, vähemalt mitte enne kui on 100% kindel, et ta saadab ikka ainult ühe eksemplari, siis vabandan siin blogis - PALUN VABANDUST KÕIKIDE UUDISKIRJA TELLIJATE EES, KELLE POSTKASTI MA TÄNA RISUSTASIN! Loodetavasti antakse mulle andeks. Tean, et ennastki ajab selline asi vihale, kui keegi kirjadega pommitama hakkab. Aga mõnikord sellised asjad lihtsalt juhtuvad, tahad või mitte.
ka käsitööhuviline saatis kell 17:53 - Link - kommentaarid

18 Mai 2010
Vot just praegu on kätte jõudnud mu kauaoodatud hetk - LumiDesigns.com e-pood on tänasest AVATUD!!! ja nüüd lõpuks ometi saan ma keskenduda ehete tegemisele!!! Luban endale siiski enne ühe (või kaks ) öö end korralikult välja magada sest viimased ööd on möödunud arvuti taga kodulehte ja e-poodi sepitsedes.
Niiet, kel aega ja huvi, astuge läbi ja kui hakkab miskit häirivat silma, siis andke palun kindlasti teada. Eks see on see alguse asi, et ikka võib olla üht-teist kahesilma vahele jäänud. Olen tänulik igasuguse tagasiside eest!
Selleks, et pood avada, pidi ikka korralikult bürokraatiat korda ajama aga pean Eesti kiituseks ütlema, et enamus asju on võimalik korda ajada interneti teel ID-kaardiga, mis teeb minusuguse jaoks, kel on kodus väikesed lapsed, olukorra ikka tunduvalt kergemaks. Selleks sai siis registreeritud osaühing, taotletud kõiksugu load ja registreeringud ja ka nimemärgis sai registreeritud! Nüüdsest kannab iga minu tehtud ehe minu enda nimemärgist ja väärismetallist ehe loomulikult ka proovimärgist.
Esimesena sai poodi üles pandud sellised ehted:Kindlasti lisandub sinna lähiajal kõrvarõngaid, sõrmuseid ja mobiiliripatseid!

Aga nüüd magama

PS. meil laulab ööbik IGAL öösel unelaulu! Küllap tal ka kodu siinkandis kuskil
ka käsitööhuviline saatis kell 20:49 - Link - kommentaarid (9)

04 Mai 2010
Möödunud pühapäeva veetsin ma üle pika aja kivisid lihvides. Oi küll oli mõnus vaadata kuidas tuhmist ja nurgelisest kiviliistust kaunis ehtekivi valmib! Mul oli üks väga ilus ahhaadi-liist, kus on taimede osad sisse kristalliseerunud. Võtsin julguse kokku ja tegin ka sellest kolm ehtekivi. Ma arvan, et kaks neist on kõige ilusamad kivid, mis ma kunagi lihvinud olen. Veel valmis neli kristalliseerunud dinosauruse luust ehtekivi, kaks mustjas-sinakat ja kaks pruunikas-punast. Neist tulevad tõenäoliselt ehted meestele. Ja ühest looduslikult floriidi-kristallist valmis püramiid sõrmuse jaooks.

Siin on siis kõik koos:
Ja siin siis kaunid ahhaadid (ingl.k. dendric agate)

Täna paistab olevat ideaalne päev tubasteks isetegemisteks
ka käsitööhuviline saatis kell 08:04 - Link - kommentaarid (6)

03 Mai 2010
Jääb tunne, et teatud kristallid otsivad mind üles just hooajati. Eelmisel kevadel tuli mul hirmus isu selliste kristallide järele nagu - granaat, tsitriin ja karneool. Siis tegin sellise komplekti:
Nüüd siis oli jälle isu samade kristallide järele, tegelikult juba veebruarist alates. Kuid kuna mul polnud siis vahendeid käepärast, siis ootas sõrmus oma aega. Ja nüüd on ta siis valmis. Tal on selline mõnus jõuduandev energeetika. Kõiki kolme kristalli võiks iseloomustada järgmiste märksõnadega - elujõud, küllus, loomingulisus, seksuaalsus. Ja nimeks saigi ta endale 'Naiselik Jõud' Valmis ta täiesti spontaanselt, seekord polnud mul mingit kavandit ega isegi mõtet, milline ta võiks olla või tulla. Tuli siis selline jõulisem seekord:ka käsitööhuviline saatis kell 06:57 - Link - kommentaarid

02 Mai 2010
Tere hommikust!

Täna on mõnusalt tatine ilm selleks, et toas olla ja kivisid lõigata-lihvida. Ootamas on paar kiviliistu, millest tahaks ehtekivid teha ja hiljem siis ka ehted. Aga enne kui ma kivide kallale asun, tahtsin näidata ühte kaelakeed. Kuna ma sain endale vahepeal korraliku põleti, siis nüüd saan taas ehteid teha (jehuu! ). Ja seda võimalust ei jätnud ma kasutamata, eelmisel nädalal valmis kaks kaelakeed ja kaks sõrmust, proovin neid nüüd tasapisi hakata oma kodulehele üles panema. Esimesena näitan KAELAKEED 'KRISTALLMÄGI'. Seda kaleakeed hakkasin tegema juba Kanadas, nüüd juba rohkem kui pool aastat tagasi. Aga juhtus nii, et see stalaktiiditipp, mis mul siis tegemisel oli, purunes mu peopessa pisikesteks kristallideks. Siis ei julgenud ma tükk aega seda puutuda. Küll aga oli ootamas üks tugevam stalaktiiditipp (mis oli ka uue omaniku esimene eelistus tegelikult) ja sellest tegingi eelmisel nädalal oma uue põletiga selle kaelakee. Sellele kivile pesa tegemine oli paras nuputamine aga ma jäin tulemusega väga rahule - pesa on tugev ja ilus!

Rohkem pilte ja infot nii stalaktiidi kui ametüsti kohta leiab SIIT
ka käsitööhuviline saatis kell 07:22 - Link - kommentaarid (4)209330 külalist