LumiDesigns
Minust
Vanus: 36
Asukoht: Hispaania, Madriid
Tähtkuju: neitsi
Meeldib
viimasel ajal meeldib vaikus üle kõige :)
Ei meeldi
ehh, kõik on nagunii mõtlemises kinni :)
Lemmikud lingid
UUS KODULEHT!
Vana koduleht
Tuulik tuulutab...

Mõttetarkus
Suurim ruum maailmas on arenguruum
Arhiiv
Viimased postitused
August 2014
Juuli 2014
Aprill 2014
Märts 2014
Detsember 2013
November 2013
Oktoober 2013
Juuli 2013
Juuni 2013
Aprill 2013
Märts 2013
Detsember 2012
Oktoober 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Detsember 2011
November 2011
Oktoober 2011
September 2011
Juuni 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008

Veel

lemmik raamat
Neale Donald Walsch "Jutuajamised Jumalaga"

lemmik film
Viimasel ajal pole eriti olnud aega filme vaada. Kõigi aegade lemmikuks on siiani "Valel ajal vales kohas"

lemmik muusika
Kuulan heameelega kõike, millel on ilus meloodia

LumiDesigns
Peamiselt poolvääriskividest ehted, sekka satub ka muud
21 Detsember 2009
Siin on mu esimene kaelakee, mis valmis mu enda lihvitud kivist - kaelakee 'Kõrb'. Kivina kasutasin pilt-jaspist. Juba kivi lõigates ja lihvides, teadsin, et sellest tuleb üks kõrbeteemaline kaelakee. Kui seda kivi vaatate, siis saate aru. Natuke juttu sellest kaelakeest minu kodulehelt:

2009 aasta juunis oli mul võimalus reisida mööda Põhja-Ameerikat ning sõita ka läbi paljude kõrbede. Pean ütlema, et kõrbes olemine jättis mulle sügava mulje. Pealtnäha pole kõrbes midagi muud peale tohutu kuumuse ja lõputute liivaväljade. Raske on ette kujutada elu kõrbes, kuid tegelikkuses on ka seal elu - kasvavad taimed, elavad loomad ning ka inimesed. Sellistes rasketes tingimustes kasvavad erakordselt tugevad hinged. Seal olles ei suuda imetlemata jätta nende elutahet ning visadust. Ning ka kõrb ise pakub nii silmailu kui ka hingerahu.
Kauneid Jõule kõigile!
ka käsitööhuviline saatis kell 08:20 - Link - kommentaarid (4)

19 Detsember 2009
Juba mõni aeg tagasi valmis kaelakee 'Hea Energia'. See läks ühele toredale inimesele, kes tegelikult ise joonistas mulle visandi, milline peaks ripats välja nägema. Tavaliselt suhtun ma igasugu sümbolitesse suure ettevaatlikkusega ja ilma nende tähendust teadmata neid ei kasuta ega valmista. Kuid selle sümboliga olid teised lood. Ma pole suutnud leida internetist ega raamatutest selle sümboli tähendust, kuid juba seda vaadates tunnen, kuidas sisse tuleb rahu ja korrastatus. Mul on palve kõikidele, kes seda blogi juhtuvad lugema - kui te teate rohkem sellest sümbolist, palun andke ka mulle teada ning kui võimalik, siis ka viide allikale. Aga hea energiaga on tegemist küllKuna ripats kinnitub kaelakee külge kinnitiga, siis saab seda panna ka erinevate kettide külge.
Materjalid: mageveepärlid ja sterlinghõbe (925)


ka käsitööhuviline saatis kell 08:23 - Link - kommentaarid (5)

17 Detsember 2009
Tere St.Peterburgist!
No kes oleks uskunud, et minu teed mind Venemaale viivad?!? Aga eks elu on ka näidanud, et kõik kindlad suhtumised on vaja ümber lükata, sest ei ole miskit siin maamuna peal, mida saaks ainult üheselt võtta. Olid ajad (ja mitte just kaua aega tagasi) kui ma ei tahtnud midagi Venemaast kuulda ja kõige vähem seal elada. Ja nii jäi ka venekeel õppimata. Nüüd on mind elu siis toonud otse keset venelasi ja Venemaad. Olen siin olnud kõigest nädala ja juba olen pidanud tegema ümberhindamisi oma suhtumistes. Olen juba jõudnud näha venelaste sõbralikkust, heasüdamlikkust ja avatust ning ka nende kaunist arhitektuuri ja see kõik ei saa külmaks jätta. Kartsin, et potsatan maha keset nõukogudeaega aga tegelikult on tegemist vägagi euroopaliku linnaga. Eks ma jõuan siin igasugu kogemusi ja muljeid saada aga praegused on küll üle ootuste positiivsed. Ootan ka kannatamatult võimalust venekeel selgeks õppida, asi, mis minus varem külmavärinaid tekitas. Aga vot kuidas võivad suhtumised muutuda nii lühikese ajaga.
Tahaksin rääkida paarist seigast minu esimestel päevadel St.Peterburis. Teisel päeval tuli minu abikaasa koju kutsega kristallide näitusele. Mul vajus suu sõna otseses mõttes töllakile, sest pole vist olemas paremat tervitust ühe linna poolt kui korraldada esimesel nädalavahetusel kohe kristallide näitus! Ja möödunud pühapäeval sinna ka sammud seadsin. Teepeale jäi Peeter Pauli katedraal. Kui kindluseväravast sisse astusin, siis algas kirikutornis võimas kellademäng, mis viis justkui teise maailma. Ma pole eales varem nii võimast kellademängu kuulnud! Nojah, kell sai parajasti 12 päeval ja tegu oli pühapäevaga. Kokkusattumus? Võib-olla...
Mõned pildid katedraalist:vaade kindlusele Neva jõelt:
vaade kesklinnale jõelt:
Ermitraa˛ ehk Talvepalee:
Ja muidugi pildid kristallide näituselt:

Niiet, kes tahab sellisel näitusel isegi osaleda, siis ei peagi seda nii kaugelt otsima. Järgneva kolme kuu jooksul toimub selliseid näituseid iga kuu lausa! Rohkem infot leiab siit: www.gemworld.ru
Mina sain sealt paar väga kena pisemat ja suuremat kivi ning nüüd ootan kannatamatult, mil minu ehetetegemise ja kivilõikamise vahendid minuni jõuavad. Aga peab ütlema, et selline sundpuhkus (kus mõnel päeval pole isegi internetti) on väga mõnus ja kosutav!


ka käsitööhuviline saatis kell 12:38 - Link - kommentaarid (6)

09 Detsember 2009
Juba mõnda aega tagasi joonistasin oma visandite kaustikusse ühe kaelakee. Isegi kivi oli selle kaelakee jaoks välja valitud, kuid kaelakee valmistamiseni ei jõudnud ega jõudnud. Hiljem sain aru, et see pidigi nii olema, sest sellel kaelakeel olid omad plaanid ning ta ootas õiget aega. Õige aeg saabus umbes nädal enne Kanadast lahkumist kui minult paluti larimariga kaelakeed. Vaadates olemasolevaid larimari lihvitud kivisid, meenus mulle, et olen ühe tarvis juba kaelakee visandi teinud. Pärast paari päeva ning ka mõnda öötundi valmiski KAELAKEE NIMEGA 'MARE'. Mare tähendab ladina keeles merd ning on ka kaunis eesti naise nimi. Suurepärane kokkusattumus, kas pole? Eriti fantastiline on see, et see kaelakee läks naisele nimega MareSellel kaelakeel on ka tagaküljel väike üllatus Kivi jätsin tagant lahtise ning kivi toetavad traadid moodustavad muu kaelakeega terviku:
Materjalideks siis poolvääriskivi larimar ning sterlinghõbe
ka käsitööhuviline saatis kell 21:52 - Link - kommentaarid (11)

08 Detsember 2009
Hea on kodus olla Minu viimasest Eestimaa külastusest on möödas rohkem kui üks aasta ja sellegipoolest on nüüd tunne nagu polekski ära olnud. Jah, palju on muutunud kuid tunne on sama. Natuke aega saame nautida kodumaal olemist ja siis ootavad juba uued maad ja uued rahvad.
Enne Kanadast lahkumist sai palju ehteid tehtud, mida proovin nüüd tasapisi nii oma kodulehele kui blogisse üles panna. Siin on üks Kristall-Lill, olen sellelaadse kaelakee juba varemgi teinud. Kui eelmine ripats kinnitus keti külge kahest kohast külgedelt, siis uuel on kinnitus vaid ülevalt. Minuarust on mõlemad variandid kenad.Kaunist jõuluaja ootust teile!
ka käsitööhuviline saatis kell 13:24 - Link - kommentaarid (5)208676 külalist