Pärlinäpp
Pärlinäpp
24 September 2009
Paar päeva olen nokisedes tellimusitöid teinud

Valmisid mustadest fimoroosidest kõrvarõngad ja käevõru

Lõpuks need sinised kõrvakad!!! Ma arvasin, et ei oska neid kuidagi valmis teha, aga hakkama sainLihtne komplekt kingituseksProovisin mina heleroosadest tilkadest liitpärlit teha - päris omapärane tuli
Tundub et peab veel fimoroosikõrvakaid tegema - millegipärast kaovad ruttu käest


» Pisarake kirjutas @ 09:46 - Link - kommentaarid (8)
20 September 2009
Mina, minu elukaaslane ja minu vennad saime hakkama ühe suure isetegemisega. Viimased kaks nädalat kulusid minu ema köögi remondile. Ja tulemus sai minu meelest suurepäraneAlgas tegelikult kõik sellelst, et minu ema juures mingi aeg elanud tütarlaps tahtis minu vanematele nende pulma-aastapäevaks kinki teha, tänutäheks seal elatud aja ja teadmiste eest (nagu ta ise ütles), ning tema kingisooviks oli teha köögimööbel (tema elukaaslane töötab vastava tegevusalaga firmas)
Ja nii ma hakkasingi kööki joonestama SketchUp 7 programmiga.
Ema ja isa suutsin kuidagi nõusse saada, et hakkaksime remonti tegema. Köögimööblist polnud neil aimugi, nii et sellest pidi tulema üllatus.

Tähtajaks kujunes 19. september. Lammutama hakkasin 7.septembril ning nelja päeva pärast nägi meie köök välja sellineTööd oli palju - kõik tuli ju uuesti teha. Mina sain natuke pahteldada ja kõvasti lihvida ning värvida, mehed tegid põranda ja panid kipsi seina ning isa paigaldas uue elektrisüsteemi. Nädal enne tähtaega sain mööbli tegemiseks õiged köögi mõõdud anda. Kaks päeva enne tähtaega lihviti põrand ära. Üks päev enne tähtaega käis meil kõva töö - hommikul hakkas vanem vend plaate seina panema, siis lakiti põrand ära, kui lakk kuiv oli, hakkas vend vuukima ja mina teist värvikihti peale kandma. Kui mina värvimise lõpetasin kanti põrandale uus kiht lakki ning jäime järgmist päeva ootama.
Meie õnn, et just samal päeval Põlvas käsitöölaat oli, kuhu ema minna tahtis. Ja Kihnu Virvet peaks ka tänama, et ta oma esinemisele tunni võrra hiljaks jäi, sest meil oli seda tunnikest just vaja, et mööbel õigeks ajaks paika saada

Lõpuks jõudsid nad koju ja ema oli minestamise äärel


Meie suur üllatus läks 100% -liselt korda» Pisarake kirjutas @ 10:02 - Link - kommentaarid (16)
Pärlinäpp
Minust
Pärlihullus tabanud on mind,
aina rohkem sädelust ihkab hing,
vilksab heegeldusigi pärlipraost,
õmblust, kudumistki kui varras ei kao.
Vanus: 27
Asun: Põlvamaa
Tähtkujult: Veevalaja
Mulle meeldib...
Fotograafia
Ei meeldi...
Kahepalgelised ja tühje lubadusi jagavad inimesed
Inspiratsiooni allikad
Arhiiv
Piilujaid

137415