Evemari näputöö
Minust
Vanus: 41
Asukoht: Valgamaa, Eesti
Tähtkuju: kaljukits
Meeldib
Mulle meeldib, kui oma tegemisi tehakse hingega, siis saab tulemustest ka rõõmu tunda.
Ei meeldi
Ei meeldi valelikud inimesed.
Lemmiklingid
kaardid sõbrapäevaks
kaardid sõbrapäevaks II
kaardid III
origami-tulp
Moonimaania- palju ja erinevat
Heegeldatud mütsid
Heegeldamine
Kaardid IV
heegeldatud rahvuslik müts
YouTube krokodilli-heegelpind
mini-nukk
ÕK: 12 kotti. Tarvikute kott
Kihnu kuulerid
Scrapbooking Youtubest
kanzashi ideid 1
kanzashi ideid 2
kannast alustatud sokk
väike kingikotike
kingikotike mummukad blogist
biscornu-
biscornu-tehnika, nõelapadjad
heegeldatud Sipsik, Sirtsuki blogist
Magnolia-kaardid I
Annis
piparkoogi taigen
kilekindad lastele
ideid jõulukaunistusteks
väike märkmik
CD-nõelapadi Buffini blogist
tore kott
kohvipakkidest poekott
roosid 1
köitmine you tubest
Südamekujulise pajakindad Avastajalt
Tilda kaardid
Tilda kaardid II
Tilda kaardid III
Tilda kaardid IV
Saarepiiga papud
Köitmise joonis
scrapbookingu kaardid
Mojo scrapbooking
volditud karp
Freebied/Tiddly
jõulukaardid-kuusepuu
Tatiku blogi
volditud lill
Mojo scrapbookingu blogi
Sliekje freebied
Vintage free paberid ja kaardid
volditud karbid
YouTube köitmine
spiraalsest paberist rosett
Liblikad
Südamekujuline karp
Papud
Ossu pajakindad
You Tubest karbi tegemise õpetus
Lillede žabloone
Tina blogi_ Magnolia
vahva karp
värvimispildid lastele
Cards By Bev Rochester
ümbrikust kingikott
MilkCoffee Ereti kaardimaania
Desire kaardid
Inky Angeli Magnolia
paberist roosid
vildist järjehoidjad
Altered Art kaardiblogi
Südamekujulised pajalapid
You Tubest karbi tegemine II
You Tubest karbi tegemine III
Peidetud Belgia piste
Lapiseelik
Lapiplokkide ühendamine Pireparmu blogist
Pinal Sillulullu blogist
Pajakinnas Sillulullu blogist
Mnu vormid ja lõiketerad
papud Hõbevale blogist
Õmblusega köitmine Anni Hobiblogist
Karpide pinnalaotusi
Mõnus šokolaaditort
Kaartide ideid Pinterestist
Beebi papud
Voolimist
Cuddly Buddly- kaartide ideed
Lahedaid ideid
Oi kui palju lõiketerasid
Tilda õmblemine
Palju lahedaid ideid
Beebi papud, sandaalid
Kahekordne kahvlilips
Kangast lilled
Kangast lilled II
Karpide voltimised
Paberist punumise õpetus
Meekoogi retsept
Jalajäljed liblikaks- kaart isadepäevaks
Šokolaadikaart
Lumehelveste lõiked
Tite tegu
Volditud jõuluvana
Kaartide lõiked ja õpetused
Kaart- korv
Kaart- papud
Palju magusaid ideid martsipanist
Tikutopsi karp
Palju ilusaid lehemustreid
Köitmise linke ja muud
Heegeldatud kleidikesed õpetusega

Tsitaat
Kui ise ei tee, on tegemata kõik!
Arhiiv
Viimased postitused
Juuli 2011

Praegu käsil

Lugemine
Et siis jälle õppimisega seotud kirjandus...

... ehk oma tööga seonduvalt loetud 1. Irene Vahi "Dolores" 2. Katarina Mazetti "Jumala ja minu vahel on kõik läbi" 3. Katarina Mazetti "Punamütsikese ja minu vahel on kõik läbi" 4. Ketlin Priilinn "Ei iial ilma Murita" 5. Kristel Kriisa "Neetud" 6. Jay Asher "13 põhjust"- raamat, mis tõsiselt raputab 7. Jenny Dawnham "Enne kui ma suren"- raputab, ikka täiega 8. Mai Raet "Surnud liblikad"

Filmid
Meeldivad filmid, kus saab ja peab kaasa mõtlema, aga aega nende vaatamiseks on vaja kusagil reservidest leida.

Muusika
Kuulan kõike pop-muusikast koorimuusikani välja.

Sõbranurk
Mojo Monday Blinkie

I'm Unscripted
Kaia sketš #20
Projektid
Lõpetatud projektid
Küünal Aastaprojekt 2014 Lumememm Käsitööolüppia 2014 Pitsitame koos 2012 Lumehelbed 2012 Värvispekter 2012 Soktoober 2012 Õmbleme koos 12 kotti Roosid talves 2011-2012 Hubane kodu 2011 Päkapikk jagab 300g jõulurõõmu Jõulukuulid Jõulupärg Teeme piparkoogimaja 2008 Advendiingel 2008 Olen päkapikk 2008 Värvispekter 2008
Külastused
Evemari näputöö
Õmblemine, kaardid ... kõik uus on põnev.
09 Juuli 2011
See päev on käes!

Minu jaoks logistiliselt kõige keerulisem ja sellesse päeva oli väga palju vaja endast anda. Koguaeg mõtlesin, et kas ma ikka jõuan igale poole; kas kõik on kaasas ja tehtud... Tagantjärele võin öelda, et enam-vähem. Minu viimased ööd lõppesid uues päevas kell kaks, kolm ja peale nelja hommikul...

9.juuli kroonika. Tõrva linnapäevade teine päev ja Anne ning Silveri pulmad.

04.30- lähen magama, tundub, et kõik on peaaegu tehtud, hommikul vaja veel mõni asi enne bussile minekut triikida.

07.30- kell tiriseb, aga luban endale riskiga pooleks veel pool tundi voodis mõnuleda.

07.00- voodist välja, kiire tegutsemine triikraua, kohvitassi ja ülemise korruse vahet. Marta otsustab ka, et ärkab.

08.30- torman bussile. Jalgrattaga, sest Marta tahab veel mõned musid-kallid-sülle. Bussijaamas meenub, et on laupäevahommik ja buss teeb täna pikema ringi, oleksin ka jala jõudnud õigeks ajaks. 9.00 pean olema juba mikrofoniproovis, kuhu ma nagunii hilinen. Õnneks võtab kolleeg mu peale ja jõuan õigeks ajaks. Kivil istudes teen veidi kirjatööd, mida õhtul ei jõudnud.

9.00- 9.45- mikrofoniproov keskväljakul, seejärel torman riideid vahetama.

10.15- kammersaali juurde kooriproovi.

11.00- kontserdi algus, tagasi keskväljakule. Alustame veidi hiljem, sest linnapäevadele kavandatud Mulgi pulm on 15-minutilises nihkes.

11.55- kontsert läbi, kiire kostüümivahetus (parklas ei olegi enne riietunud, aga paremat kohta otsida ei ole aega ja kohal ei ole sel hetkel ka mingit tähtsust) ja kooriga laulma laule, mis olid meil Mulgi pulma kavas. Regilaulule jään hiljaks, õnneks on koorijuht jõekäärdu rattaga varem jõudnud ja laulab minu osa. Jõuan esinemisplatsile napikalt, teised on juba peaaegu oma positsioonidel. Olen närvis-tige-kurb-naljatlev. Siin oli minu logistiline nõrk koht.

12.05 esinemine tehtud, jalutan laadale, kohtun paljude tuttavatega, saan palju mõnusat tagasisidet eelmise päeva esinemisest ja tänasest kontserdist keskväljakul. Väljas on lämbe palavus. Helistan Jaanile ja ta tuleb mulle järgi, jõuan enne Valga poole minekut ehk veel dušiallagi. Teen väikese laadaostu ja viin lastele koju Saaremaa laadasaia.

12.50- koju, pessu, lõpetan poolelijäänud kirjatöö, vahetan kostüümi, olen veidi ärritunud ja ärevil oma hilinemise pärast esinemispaika. Õnneks oskab Jaan selle pinge mul maha keerata ja rahunen veidi. Päeva suursündmuse jaoks oleme graafikus.

14.00- stardime Valga poole veidi varem, et videokaamerale kassett osta.

15.00- Valga Selveris. Teeme kiire poeringi ja enne väljumist hakkab sadama. Sajab palju, sajab tihedalt. Vihma. Rahet. Meil on aega. Sadu ei taha lõppeda. Tajun, et pea valutab. Apteek on kinni, õnneks on Lindal valuvaigisti kotis. Loen mõttes viimaste ööde unetunde ja panen selle magamatuse arvele. Loen veel tunde, et kuna rohi mõjuma hakkab ja võtan kaks tabletti. Selveris jääb silma mulle üks armas nooruke piiga.

15.35- sadu on veidi järgi andnud ning otsustame, et jookseme auto poole. Me saame mõnusalt märjaks. Martal nalja kui palju.

15.45- oleme teel Valga raekoja poole, linnatänavad ujuvad mahasadanud vihmast. Kanalisatsiooniaugud on vihmavee all vaid aimatavad. Vihm annab järgi. Ootame autos ja korraga möödub meist ehitud hall BMV. Jõuan mõelda, et kas on see meie noorpaari auto ja juba torman vihma trotsides fotoaparaat käes autost välja. Saan sellise armsa pildi, kus eelmine paar on välja tulnud ja meie noored sisenevad. Loodan, et äsja abiellunud pruut ei pahanda, kui ta ennast siit blogist leiab. Enda arvates olin tabanud armsa hetke.Eelmine noorpaari sõiduk oli selline: väga vahva ja stiilne.Mei noortel selline:Kuna noorpaari soov oli, et raekojas on neil fotograaf ja seal ei pildistata, siis traditsioonilisi võtteid praegu ei ole. Tseremoonia oli ilus, rahulik, südamlik nagu sellistel puhkudel ikka. Nii armas oli vaadata sisenevat pruutpaari: kaunis valges kleidis pruut ning oma kõige vanem vend (nii armastab ta mulle alati öelda, sest mul ei ole ju rohkem vendi) väärikal sammul muhedalt naeratades astudes... ah kui ilus... ja tundsin, kuidas pisarad tulid vaikselt-vaikselt ja ma ei saanud neid tagasi hoida... Kui noored olid oma jah-sõna öelnud, hakkas laulma see sama nooruke piiga, kes jäi mulle kummalisel moel Selveris meelde. Linda teadsi teda oma sõprade kaudu olevat Triin. Oi, kui ilusti see neiu laulis, see raputas kohe tõeliselt. Lauluks oli Heleni "Kas sa tead". Noorpaar ütles, pärast, et kui nad olid raekotta teel, tuli sama laul raadiost... armas.

Jah-sõna öeldud. Pruutpaar Anne ja Silver koos lilleneiude Kristiina ja Agnega.Raekoja ees.Marta püüdis vihmapiisku.MInu ema ja isa.Hetked.Enne Hummuli mäga on pikk sirge, kus pulmarong võttis väikese ussisõidu ette. Enamus pulmarongi teest Valgast Marja tallu kulges tugevas vihmas ja äikeses. Enamus teest oli selline, kus eessõitja vaevu paistis, aga see ei heidutanud peigmeest kurega lepingut sõlmimast. Nagu näha, siis sõnum sai vihmast hoolimata edukalt edastatud. Praegu tuli mul mõte, et Silver ise kange IT-mees, miks ta sel puhul tänapäevasemaid vahendeid ei kasutanud.Kui Marja tallu jõudsime, siis tegi loodus meile eriti uhke vastuvõtu: kõu kärgatas nii kõvasti, et lõi kõrval olevasse alajaama, millest tuli võimas ilutulestik ning paarsada meetrit eespool oli piksenoole teine sammas, mis oli ka võimas. Sellist vastuvõttu ei osanud meist keegi oodata. Õnneks andis vihm järele ja peagi saime olla nii toas kui õues. Eks need olid Silveri vallalised pruudid, kes nüüd kibedaid pisaraid valasid ja eks jäi Annelgi mõni vallaline süda kusagile igatsema ning saatis kõue ja äikese näol endast märgid veel pulmamajjagi. See, et me mõnda aega elektrita olime, ei paistnud kedagi segavat ning pidu läks mõnusasti käima.

Siinkohal teen reklaami ka Marja talule: väga armas ümbrus, mõnus korrldus, lahke ja sõbralik pererahvas. Alumise korruse peosaal mahutab 50 inimest, siis jääb ka väike tantsuplats ning teisel korrusel on majutusvõimalus.Enne keskööd läks noorpaar tiigile küünlaid panema, kuu oli taevas ja eemalt tõusis udu... ilus.

Jaanist sai sel õhtul filosoof. Marta oli üleval mul hommikul seitsmest ja magama läks öösel kahe ajal.Kui uue päeva lõunast koju jõudsime, siis oli ta vabatahtlikult nõus padjaga nõu pidama.

Evemari posted @ 09:03 - Link - kommentaarid (2)764502 külastust