Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
25 Märts 2011
Tere! Peaksin natuke mainima miks ma väga tihe postitaja ei ole.Kuna ma olen üsna emotsionaalne inimene ,siis sõltub igasugustest asjaoludest paljugi, mis minu ümber toimub, st.mis minu emotsionaalset tasandit hoiab siis kas pluss või miinuspooles.Meie pere kõige vanem liige, minu äi , läks jaanuaris raskele operatsioonile, oli kuu aega haiglas, nädal kodus , jälle haiglas.Taastumine võttis pöördeid ja väga palju aega.Nüüd alles on märgata paranemist ja lootus soojale kevadele , et ta organism saaks uut indu ja elutahet. Eluring on loomulikult nii seatud, et noorus üks rõõmus aeg ja kui siis inimene on eluõhtule jõudnud, siis seda elurõõmu on tal vähem ning kui tervist pole siis veelgi vähem... ning kõrvalseisja-vaataja roll on ka raske ,sest kuidas sellega leppida, et mees läheb haiglasse ja tuleb sealt 10 aastat vanemana välja?Nii lõpmatult kurb ja jääv on see kõik...Ma elan temaga koos juba 19 aastat.Tema on ehtsa eesti mehena ehitanud siinse maja kus elame.Ma ei saa rohkem kirjutada...loodame terve perega, et tal kõik hästi läheks ja tervis taastuks.Andke andeks selline minoorne postitus, eriti õhtusel ajal mil postitan, olen arvuti ees avameelsem kui tavaliselt, st,pole isiklikke asju siia kirjutanud.

Panen siia ühe suurtest mageveepärlitest (8-9 mm) komplekti pildi ka:Hoidke oma kalleid lähedasi!
Loodan,et õige kevad jõuab ka siia ,praegune kalendrikevad -mul on tunne ,näitab selle tuule ja lumesajuga lihtsalt hambaid!
Josefiine posted @ 20:39 - Link - kommentaarid (10)209922 visits