Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
20 Veebruar 2011
Romantika paki vahetusest võtsin ka see aasta osa.
Paki ise sain paar päeva tagasi kätte Aita Johansonilt, aga kuna tema palus ka pildi pildialbumisse panna, siis mina ei jõudnud kuidagi pildistadaNüüd on pildid teie ees.
Esimene asi üllatas mind sellega,et ma paar sekundit mõtlesin, millest see tehtud küll on:sest ma polnud näinud vinüülplaadist tehtud kausse.Väga lahe idee!Ning ära värvitud ja keskel kaunistatud salvrätikutehnikaga.Kausi ümber on keeratud sall nagu boa:

Kausi see olid tassi sees nõelapadi, kaunistatud küünal, merineitsi kujuga järjehoidja(stiilselt otsas rippumas ka tilluke merineitsi),
mitmerealised elektersinisest torukujulistest helmestest pärlid, kotike erinevaid fimoroose ,šokolaad ja muidugi ilus kaart.Aitäh, Aita toreda paki eest!
Seda värvi helmeid on suvel ilus kanda...

Nüüd hoian pöialt ,et minu pakki külm ära teel ei võta ja rändab rahulikult ja ruttu saajani.
Ja et talle natuke meeldiks ka- see ongi kõige suurem probleem sellele, kes ei koo, ei heegelda , ei ole sõber õmblusmasinaga-tee siis sellise loruna tõsitegijatele midagielame-näeme!
Minu kui külmavarese soovitus:"Hoidke aga süda soe -siis külm ei ole nii kole, kui õuekraadil paistab!"
Tegelikult tahaksin üht sooja kootud pangaröövli mütsi,millega siis saaks prillidega ka -20 kraadiga käia, muidu mu vaene nina prillide all ,hakkab sellise külmakraadiga iga kord külmast virisema
Josefiine posted @ 20:33 - Link - kommentaarid (12)209920 visits