Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
26 November 2010
Täna õhtul tuleb siit liiga palju pilte ja liiga vähe juttu: ehk
" Pildiseeria baleriini ja musta oonüksiga."
Minu musta jätk, must oonüks - jõuduandev kivi.See annab tuge raskete või segavate olukordade puhul ja tohutu suure mentaalse või füüsilise stressi ajal.Oonüks edendab elujõudu, püsivust ja visadust.Kes tunneb rohkem huvi siis vaadake näit."Kristallide piiblisse" lk.206.
Kasutasin ühes komplektis läikivat oonükseid ja teises matte musti, viimane on kuidagi huvitavam.Eriti hea meel on mul selle medaljoni moodi kaunistusosa üle, mis käis kaheks osaks lahti ja mille sisse pidin ka mõned pärlid peitma...
Aga baleriin? Mis tema siin teeb, peale selle, et poseerib? Kui on tugev kivi siis peab vastukaal ka olema.Õrn nagu baleriin..
Tegelikult oli minu lapsepõlves sugulastel eestiaegse suure kummuti peal , valge baleriinikujuke. Ja minu silmis kõige ilusam asi maamuna peal üldse.Palju aastaid hiljem ,kui mul see baleriinike meelde tuli , küsisin sugulase käest kas ta mäletab kuhu see jäi.Aga kahjuks see kuidagi kadus ära...ja mina pidin omale Novaluxist sellise mälestuseks ostma... mälestused on ühed hullud asjad- kipuvad roosaks kätte minema.Aga päriselu- millal mäletame seda?Tegelikult mäletame ju tugevaid hetkeemotsioone..Täna jääb näiteks mulle meelde kui kõhe oli ühes väikeses ruumis koos toatäie paljaste elusuuruste manekeenidega olla.Õnneks ma ei olnud üksi
Niisiis - musta oonüksiga 2 komplekti:Arvake ära, kes on teie kõige suurem sõber kuni kevadeni? Muidugi lumelabidas.
Nüüd kuni kevadeni- suvel saavad kätemusklid puhata.Lumelabidate müük pidi olema kaks korda rohkem tõusnud võrreldes eelmise aasta sama ajaga.
No eelmisel samal ajal ei teadnud keegi milline talv meil ees seisis.Igatahes ostke varuks- kroonide eest veel mitu tükki
Josefiine posted @ 20:54 - Link - kommentaarid (8)209922 visits