Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
05 November 2010
Täna lisan novembrihalli midagi värvikamat.
Hetkel on vist iga värv on särsakam kui alanud hall ja pime uus kuu.Praegu ei tohi kuidagi lasta sügismasendusel endal "kraest kinni"võtta ja nina norgu lasta.
Seltsimehed!Võidelgem sellega!Hommikune harjutus pärast ärkamist:suunurgad vägisi üles -kuni jäävadki terveks päevaks...
Täna näitan hoopis, millega käib kingsepa laps ehk ehtetegija tütar.
Kui kingsepp pidi paljujalu käima, mis käib rohkem minu enda kohta (väga palju pole endale teinud) siis temal on hetkel emme tehtud kõrvarõngaid 18 paari.Enne oli rohkem, aga ta praakis vanusega lapsikumad välja.
Siin pildil ongi tema kõrvarõngapark, võtmas värske õhu vanni...(kui värske see toaõhk parasjagu on)Kes arvab ära mitu paari seal õrrel on? Õrs on mingi suur salvrätihoidja teistpidisel kasutusel.Seal on 41 paari rippumas + veel sellised pisikesed mida ei saa üles riputada kokku üle 50 paari "kaasavara".
Kaugemalt......ja lähemalt: see punane on värvitud luu, arvatavasti võib olla ka sarv.oranzitriibulised on käsitsimaalitud keraamilised pärlid,mis lisavad kaalu ja kõik kokku annavad päris kaaluka "põõsa" kaelkirjakule kes neid kannab.Nii otseses kui kaudses mõttes

Kõrvarõngad "Tšš, kaelkirjak rabistab põõsaga"
Just nimelt rabistab, sest see jäi tal kabja (on tal ikka kabjad?) taha kinni, kui silmas puuladvas mahlast suutäit tõotavat lehetutti.Ja tegi hüppe puu suunas (õnneks õigel ajal sai pidama...ausalt nagu kirjutaks multifilmi)


Millerfloi südametega kõrvarõngad.Vasesüdamed hiilisid ligi, kuna klaassüdameid lihtsalt polnud nii palju,et moodustaks terve meeskonna.


Need paar punast on siin ka värvi lisamise mõttes.
Ei kuulu eelpoolnimetatud kõrvarõngaparki, vaid uitavad vabalt ringi...
Kõrvarõngad "Mahlane punane kobar"Kõrvarõngad "Rõõmsa reede punased"Need on hästi tumedad lillad klaassüdamed koos sama värvi klaaspärlitega.Järgmine kord näitan kaelakeesid kui olete oma hommikused harjutused ära teinud
Josefiine posted @ 16:55 - Link - kommentaarid (14)210848 visits