Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
01 November 2010

Tere uut kuud!
Nädalavahetusel oli minu õe juubel ja halloween.Õnneks ta ei tahtnud teha stiilipidu... nõiakostüüm on kirbukal kunagi maha müüdud. Arvan et ma saaksin ehmatada inimesi ka ilma igasuguste tegelaste kostüümideta, kui nad ainult mind kohe pärast ärkamist näeksid!Õigemini lahtikangutatud silmadega letaalsevõitu olekus mis ei taha kuidagi reaalolekusse üle minna.Selge, et mul on probleemid sellega, aga mis öökulli tüüpi inimeselt muud tahtagi, lõokeseks kuidagi ei muutu.Halloween tuli mul ainult siis meelde , kui eile õhtul sõitsin koju kahe linnaliini bussiga ja mõlemis leidus üks värvikas kostüümis kuju: valge "verise "( värv, ketsup?)põllega ja -noaga lihunik, kes nokamüts tagurpidi peas tegi oma käes olevale karvasele mängukanale (see ka vaeseke värviga äramäkerdatud, nägi välja rohkem piilupart Donaldina kui kana noaga ühemõttelisi liigutusi kana kaela suunasmuidugi tal oli ka päris kana ehk tüdruk kaasas.Ja teist bussi ootas koos minuga üks väike, (umbes meeter kuuskümmend)vagur puhas zombike...Lõbus oli.Ka kõrvitsatega ma ei mässa, ei söö neid ega uurista välja, las nad seal Ameerikas lõbutsevad, mina vaatan ikka rohkem Kadri ja Mardi poole...
Esimene pilt on õe kingituse lisaosast, ehk kõrvarõngad looduslikust kivist ( praegu täpsustamisel mis kivi see on) ja Swarowski tahutud kristallid.Teine pilt sobib halloweeniks.Kes vaatab krimisarja "Kondid"?"Skelett" ehk keraamilistest "kondipärlitest" tehtud võtmehoidja, mis läks teele ühele koerakasvatajale pisikese üllatusena ühe värske kutsuomaniku poolt ...Ja vahelduseks jälle Tenshad , ikka oma tuntud headuses, need pärlid meeldivad mulle väga , sest on ikka nii romantiliselt kaunid!
Homme on hingedepäev...
Josefiine posted @ 21:43 - Link - kommentaarid (12)210850 visits