Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
13 August 2010
Läkitan täna ainult ühe pisikese teate.Nimelt mind on tabanud internetineedus ehk teisisõnu arvuti ei võtnud enam pilti ette. Alles eelmisel suvel olime 2 kuud ilma, praegu kirjutan neid ridu Pirita raamatukogus."Haige" viibib paranduses ja palvetan, et pildid sealt jalga pole lasknud.Tahtsin teile näidata oma Hiiumaa reisist mõnd pilti ,aga nüüd lükkub kõik edasi.Saadan ehk pudelipostiga...?
Vahepeal on üsna kiire elu olnud: kahe pruudi ja nende sõbranna ja ämma kaela-, kõrva- käe kaunistamine ja muidu hetke elutempo pole lasknud palju asju nikerdada 15.08 Pirita Kloostripäevade laadale müügiks.Kui ei saja ,olen seal kõrvarõngastega, muid lihtsalt ei jõua teha. Aga Pirita patrioodina tahaks sellest ikka osa võtta, pealegi on mul seal uus "seltsidaam" ka!Olge tublid ja pidage need pöialt, kes siit ikka midagi lugeda-vaadata tavatsevad!Ma mõtlen,et arvuti kiirelt tagasi saaks...
Josefiine posted @ 11:42 - Link - kommentaarid (4)210848 visits