Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
19 Aprill 2010

Kohvitassi püütud Päev...
Ongi kohvitassis metsa peegeldus (meie köögiaknast). Mulle meeldib see pilt ,allkiri võiks olla siis selline:" Kohvitassi püütud uue värske hommiku kõike head tõotav Päev".
Igahommikune kohvijoomine ei ole mulle mitte vajalik, vaid lausa hädavajalik,umbes nagu kütus autole.
Mis muidu keeldub häält tegemast ja rääkimata sõidu alustamisest,st, päeva alustamist.
Huvitav,miks vahel hommikul tundub eesolev päev mäekõrguse ajahulgaga,aga õhtul seljataha jättes nendid,et ta üks küngas oli?... Teinekord tahad Munamäge, aga tuleb mutimullahunnik...
Muttidest mõeldes(ma mõtlen neid va maa-aluseid ikka!) ajas mulle naeru peale selline uitmõte : ükspäev õues rehitsedes leidsin teisepool aeda, mis oli ehitatud madala betoonäärele (ega aial ju vundamenti ei ole? kuidas seda alumist osa nimetada kus peal aed on?)
ühesõnaga ,seal betoonääre vastas leidsin mitu-mitu mutimullahunnikut.Ja muti mullast lohisevaid üle betoonääre minevaid jälgi.Eks ta vaeseke tagus lume all oma pead vastu betoonäärt, enne kui taipas lõpuks üle ronida.
Ja hunnikute arvukuse järgi hakkas selline ronimine talle meeldima,võib-olla toimus seal lume all mingid talispordi olümiamängud "Aia alt läbiveeretamine kiiruse peale" või "Orienteerumine otse nina mullas",või siis oli neid seltsilisi vahest mitu-nagu Toots ütles.

Tegelikult ma ei tulnud siia vaid loba ajama (mis mulle ka meeldib)
vaid näitama Tensha tilkade ja 10mm roosade pärmutter klaaspärlite kombinatsiooni
antiikvase komponentidega.Ausalt öeldes nuputasin seda disaini paar päeva...Josefiine posted @ 18:48 - Link - kommentaarid (17)210848 visits