Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
26 Veebruar 2010
Mina pidin Romantika paki tegema Sniffile.Ta tänas mind nii südamlikult, et siiamaani mu kõrvad punastavad heastmeelest!

Alustame algusest: tal on blogis palju ilusaid asju, näiteks oskab hästi heegeldada. Esimese asjana hakkas mu süda kiiremini põksuma, kui nägin tal üht heegeldatud helesinist öökullikest! Niivõrd nunnu, pildistatud veel erinevates poosides! (kas tohiks paluda 1 nunnumeeter seda öökulli!) Siis veel heegeldatud kaunid prossid ja nõelapadjad - kõike ei jõua üles lugedagi! Ise vaatasin -lugesin tema blogi algusest lõpuni läbi. Pärast seda tekkis küsimus,millega mina suudaksin seda tublit käsitöömeistrit rõõmustada?
Mulle endale mõjub Romantika pastellsetes toonides,kus kohustusliku osadena: tsipa vanaroosat (või rohkem), veidi pärleid (või rohkem), natuke organzat,roosikesi,paelu,pitsi jms.Ning fantaasiat see kõik koos kokku vormida mõneks romantikahõnguliseks esemeks.Eks igaüks teeb nagu tal parasjagu oskusi on ning nägemus romantikast "andnud tiivad"...

Minu nägemus tuli välja selline...

Ettevaatust! Nägemus läheb pikaks!

Punkt 1. Alustuseks sain sobiliku õhema katteriide. Sellest oli plaan kõigepealt teha valgele kaustikule kaaned, mille otsad on õmmeldud masinaga.Kaunistuseks organzarosett koos vanaroosa nöörkaunistusnööbiga ja lõngaga ületikitud vilditud lehed. Mõned kohustuslikud atlassroosikesed leidsid omale koha ka kaustiku seljal.
Ning romantiliste ideede kaustikusse kandmisel pisikeseks abimeheks - organzapaela otsas järjehoidja , mis kujutab endast Korea rahukella.Punkt 2. Teiseks tegin suure kõrvarõngaste hoidiku, 28x28 cm pildiraami peale tõmmatud riidele. Vooklevale atlasspaelale õmmeldud kuldsed rõngad,kust kõrvarõngaste tagused konksud kenasti rippuma jäävad, ja kuhjake vanaroosasid helmeid.
Lisasin ühe ühe paari Tensha kõrvarõngaid silmarõõmuks ,mis kenasti harmoneeruvad prossiga.Punkt 3. Nüüd jäi jupike seda riiet üle, täpselt niipalju, et õmmelda pitsiga ääristatud kott Punkt 4 all olevale esemele...
Mida võiks kasutada näit. taskuna "Eriti heade asjade " jaoks? Kaunistusviis on samast stiilist, aga väikse silmamõõdu möödapanekuga õmblesin peale veidi ühele küljele ja harutada see riie hästi ei luba.See-eest südamega asja juures pusitud...
Punkt 4.Väike nõelvilditud pross, umbes 4x5 cm pikk. Vilditud lehed tikkisin üle villase lõngaga,kuna sellel oli parem värv.
Pross sai omale looduslikvalge pitsist raamistuse.Punkt 5."Aga mina? Mina kaaa....Ja muidugi,selle pere väikese printsessi peale peab ka mõtlema. Ja kui on printsess, siis tuleb külla printsike.Küll alles konnana, kui printsess kasvab, ehk saab siis temast prints?
Heegeldatud paksust lõngast, vabas vormis, sooja südamega Konn, pikkus noormehel 5 cm, sobib näpunukuks ja sõbraks...
Punkt 6.Roosa kirjahoidik, mis eelmises elus oli tugevast papist küpsetuspaberi rullitoorik.Kleebitud üle roosa käsitööpaberiga ja kaunistatud roosipundikesega.Sees minu personaalsed soovid..
.Punkt 7.Ja oligi kõik,pakk valmis!
Mina olen ka selle poolt, et Romantika pakivahetus muutuks iga- aastaseks romantikadoosiks. Kasvõi ainult järgmine aasta, et ei tüdinetaks.
See on minu arust nii armas projekt (aitäh Meetele!) ja väga vajalik "õrnadele naesterahvastele" -nagu meie kõik siin oleme. Närvikava püsib siis kenasti rahulik ja roosa. Loodame,et see roosa tase veab siis järgmise aastani välja, eksole?
Igatahes, mul on juba uued ideed järgmiseks aastaks purki soolatuna ootamas!
Josefiine posted @ 20:02 - Link - kommentaarid (12)210850 visits