Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
21 Veebruar 2010

Minust naispiraati ei saanud sel lihtsal põhjusel,et osalemine Romantika pakivahetusest võttis oma osa ajast ja resurssidest.
Nagu elus tavaliselt ikka ette tuleb - kahte head asja ei saa sina mitte!
Kui ma leiaksin endas pisikese piraadihinge,siis oleks see väga malbe ( kiire silmapööritus koos
ripsmeteplaksutusega) ,romantilisi pisiesemeid koguv ja mõnda vallatut blondi juukselokikest omav isik.
Karaabimerd armastav, sest seal on imeilus kirkalt värviküllane meri ja mis peamine-soe, soe, soe....
Läänemere piraat võid olla ainult kesksuvel ja siis ka paaril vihmavabal päeval. Kummikutega. Soovitavalt soojalt riides.
Kuhu ma jäingi? Malbe. No ma tahaks näha seda pastelltoonides Chaneli jakis Kariibimere naispiraati mastikorvi poole ronimas...
Kulla ja hõbeda saagi pärast kaaslastega kaklema ei läheks (ei tee kärbselegi liiga, misasi see kärbsepiits üldse on, vabandage?)Naudiks hoopis rahulikult horisondil laiuvat merevaadet ning laseks soojal päikesel end paitada (hetkel valitsevate miinuskraadide juures oleks targem öelda hoopis "oma konte soojendada" .)
Niisiis. Las müdistavad seal oma varanduse pärast, kui neil tõepoolest midagi targemat teha pole.
Aga niipea, kui saagiks on "vasevarandus" ehk antiikvasevärvi ketid, filigraanornamendid ja muu selline vintage stiilis väärt kraam- on hetkega õrnast roosinuusutajast saanud energiline, küüsi oma poole ajav piraaditar ( hoidke alt, kohe võtan oma traadikaksamistangid ja...eks katsuge te mul...) Kes siis vaskkettide kõlina saatel müdistades kohale jõuab ja oma osa saagist nõuab. Täiesti ebaviisakalt valjuhäälselt veel pealegi.
Niisiis, pöördudes jutu alguse juurde tagasi, minust naispiraati ei saanud- seega võin "kõlistada" kodus vaskkettidega niipalju kui hing ihaldab. Ja kõik selle ilu omale talletada. Aga selle tulemusena saadud varandus rändas omakorda uutele naispiraatidele. Kes seilavad siinsamas. Õnnelikkudele, ma usun.
Hõissaa, rummi asemel võtame näiteks mõnda lahjemat rüübet, eks? Huvitav, kui vanad piraadid oleksid teadnud,et alkohol annab ka kilokaloreid. Nad oleksid selle ainukese julge, kes selle oma rumaluse tõttu neile avaldanuks,lihtsalt segase pähe esimesele ettejuhtuvale üksikule saarele kiirelt maha jätnud...Ja uue pudeli rummi avanud! Hõissaa!

P.S. Tervitan soojalt kõiki vahvaid Naispiraate!
P.P.S. kommentaar kodustelt:"Aga kuhu jäi mõni kena puujalg ja papagoi?" Lisan siis selle, et las see puujalaga papagoi teeb teile hüvastijätukraapsu!...


Josefiine posted @ 16:20 - Link - kommentaarid (6)210850 visits