Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
19 Veebruar 2010
Väike tuisuõhtune postitus
Kuidagi see lõputu lumi,mis laseb minu kehal vähehaaval arvata ,et ta elab polaarvööndis,ajendab millegi ilusa järele.Loomulikult minu puhul tähendab see pärleid ja pitsi. See on üks juba kingiks läinud roosa "pesunööriga" pildiraam,mis on mõeldud pesu asemel kõrvarõngaste riputamiseks.Nöör sai kinnitatud naeltest tehtud u-kujulise konkstükiga.Naelapea ära hammustada tangidega ja keerata u kujuliseks.Siis ettevaatlikult puust raami sisse toksida.Mul oli natuke venivmakippuv nöör,see ei tohi olla veniv, aga mulle meeldis väga selle röökroosa värv.Tüüpiline naise mõtlemine-peaasi,et värv sobiks...

Sinna peale läks kingiks hõbedaga kaetud suurekonksulised kõrvarõngad mageveepärlitega. Naiselikud. Romantilised. Lihtsad ja ilusad. Lihtsalt ilusad.
Selline pross on tehtud valmis paksu vilditüki peale ,mis on lõngaga üle ääristatud.Ja peale ikka peotäis pärleid...
Praegu siis sedamoodi ,loodan peatselt kohtuda,mul on mõni asi veel näitamata! Katsuge lumele vastu panna,et ei tekiks lumemasendust!
Josefiine posted @ 18:41 - Link - kommentaarid (13)210850 visits