Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
17 Oktoober 2009
Kas see käibki nii? Nii ,lihtsalt. Nädal tagasi käid esimest korda Isetegijate sünnipäeval. Saad kokku sulle võõraste virtuaalinimestega. Räägid nendega. Virtuaalinimesed ei ole ühtäkki võõrad.Osutuvad täiesti tavalisteks. Kuulad nii palju kui kõrvad võtavad.Räägid jälle .Suhtled. Imetled ise tehtud asju.Ostad ühe imeilusa omale ka.Surfad isetegija lainetel. Laadid isetegemiseenergia patareisid (mis lõpeb duracelli laadse olekuga) Vahepeal jõuad kiirelt kellegi head soolast pirukat maista. Siis ühispildistamine.Jälle sisse kohvi jooma. Avastad,kui maitsev on ISE TEHTUD TORT!Lausa 2 korda avastad. Leiad Ühe Teise Ise Tegija ja ühtäkki pika jutustamise järel leiate end ühtäkki äkkmõttel,et vot seal linnakeses on üks jube vaffa käsitööpood,mida oleks vaja inspekteerima minna.Loodad,et sinu krooniline pärlimaania saab sealt ehk järjekordse ravidoosi.Lepid kokku,et kohtud nädala pärast seal linnakeses.See tähendab siis täna.Mis vägi see küll on,et paneb ühe linnast A ja teise kohast B kolmandasse paika kokku saama.Ma arvan,et see on Isetegija tüüpiline haigustunnus-kogu aeg soetada midagi omale ja vadistada teise omasugusega nii et maa must. Nädala pärast hommikul,ehk siis täna,vaatamatta vastikule vihmale tuleb end rongijaama viia.Soe rong on ju ütlemata mõnus koht mõtteid mõlgutada.Nagu selliseid siin.Jõuan paljude lompide linnakesse.Kuigi kohtud selle inimesega alles teist korda elus,tean,et kohtuksin kui vana tuttavaga.Juba ootab ta sind kohvikus ja juttu jätkub kauemaks...
Ka üks pisikene karbike sai talle ulatatud.Sees Ise Tehtud asi.Pisikesest Pärlisahtlist.Kotikesed põnevust tõotava sisuga vastu saadud.Mõnus olemine.Poe vaatasime üle.Raha jäi sinna ka.Selline päev oli mõnusaks vahelduseks teiste seas.Suur tänu tähelepanu eest!

Sellise vihmase ilma puhul panen siia hoopis kaks pilti suvisest Tallinna Lillefestifali suveaiast,kus need 2 kuju olid.Tegemist on samblaga täidetud metallkarkassil kujukestega ehk Topiary Art.Tutvustavad ennast näiteks sellel lehel www.topiary.ee


Josefiine posted @ 16:18 - Link - kommentaarid (4)210850 visits