Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
10 Oktoober 2009
Tähelepanuks kassipidajatele-sõpradele -imetlejatele ja muidu kiisukestele Üks pisike õpetus,kuidas mina lihtsaid kiisukõrvarõngaid tegin,võib-olla ka olete huvitatud? Tore oleks kui teil leidub: 0,6 mm traati (minul oli hõbedaga kaetud)Helmehaldjast pruun klaaspärlite segu, kus on sees beezid väikesed tilgad ja kassinäo kujulised helmed, 2 hõbedavärvi metallrõngakest ,1 paar kõrvarõngakonksusid. Asume nokitsema: Ahjaa,muidugi läheks vaja töövahendiks tange ka,hea oleks kui ümarpea- ja näpitstangid ning lõiketangid oleksid käepärast.Traadist lõikasin ~ˇ14 cm pikkuse jupi,mille painutasin u-kujuliseks ja painutatud keskkohta libistasin väikse metallrõnga.Selle külge kinnitad lõpus kassile"saba" külge.Nüüd suru u-kujuline traat rõngakesega kokku ja pane esimene tumepruun helmes paika.Siis lähevad traadihaarad harali ja kumbagi peale lao vaheldumisi beezid tilgad tillukeste helmestega.
Koputa sõrmedega kõik laotud helmed traadil paika ja keera paar korda traat ümber telje.Nüüd võta appi näpitstangid ja ettevaatlikult,et pärlid ega traat ei puruneks,keera vint traadile peale.Et pärlid oleksid paigal ja ei loksuks traadil.
Nüüd sobita teine tumepruun suurema auguga helmes ,keeratud vindiosa peale ja keeruta jälle 1 pool traati ümber teise poole "rõngaks".
Kui on parajalt keeratud, lõika ülejaanud ots tangidega ära.Kassi keha on valmis!

Jääb veel pea paika panna ja ülejäänud traadiotsast keerata ümarpeatangidega suletud aas,st.keeruta selle otsa nii mitu korda ümber teise traadi ,kui mahub.
Alla jäetud rõngakese külge kinnita "saba",väikse traadijupikese peale pane mõned helmed rippuma.Tee teine samamoodi.Kinnita kõrvarõngakonksud ja proovi omale kõrva

Need kiisud tegin kõigepealt,aga see oli hoopis pehmem traat, nii,et panin lõpuni kahekordselt, vahepeal ei keerutanud ümber üksteise ringiks ,vaid läksid koos üles kahekordse aasana.(vindi ikka keerasin) Kõvem traat 0,6mm on parem,aga o.8 mm ei lähe kõikidest pärlitest läbi.Sinistel on käsitsitehtud klaasist käsitööhelmes,see on suurema auguga. Nii,et mina soovin kena õhtut ja jõudu tööle!
Josefiine posted @ 20:25 - Link - kommentaarid (2)210850 visits