Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
06 Aprill 2009
Üks tegelane tahtis siia blogisse täna end näitama tulla,lunis mind mis jaksas, oli isegi mossis ,et eileõhtusesse postitusse ära ei mahtunud.Hea,küll,eks ma lasen ta siis siia... Lubage tutvustada -_meil kojas elab Konnamammi. Kevade lähenedes tekkis tal vastupandamatu isu Isuäratava Kübara järgi ja selle ta minu käest telliski.
Daam kübaraga...
Muidu resideerub ta Tähtsate Konnamõtteterade Kivil,näit."Parem kaks kärbest ühe hoobiga kübaral,kui ühtegi keelel" või "Konna tunned kübara järgi..." niisiis,seal ta neid "teri"oma keraamilises peakeses haubki...
Tegelikult on ta ka poole kohaga uksevalvur,kui ta just parasjagu väga oma mõtetes ei uita ja pole unustanud sisenejatelt parooli küsida (täna on selleks, arvake mis, muidugi "kärbsefilee")Terve see ansambel rohelisest ,mis koosneb kunstlilleõiekestega kaunistatud mustikavartest,oksakestest ja igihalist keraamilises kannus ,peab kujutama kevadet metsas ehk kevadise kodukaunistuse järjekordset osa ,mis nüüd lõppeski mul välisukse juures ärä.Ja teises toas kontpuu oksad õitsevad vaasis ilusasti!
Josefiine posted @ 15:09 - Link - kommentaarid (6)210850 visits