Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
05 Aprill 2009
Kevadine tervitus täna fotokaga metsa all klõpsitud paari pildiga!Fotosid tegin rohkem,aga piirdun kahega,kuna vaatasin et,kui need blogisuuruseks panna,kaotavad nad oma edastava mõtte.Esimesel on meie majatagune kevadine oja ,kraavipervel mõtlik seenetanud kasekänd.Vaatab veidi tüdinul ilmel(kui ilme oleks),nagu vanamees järjekordset tärkavat kevadet.
Kui minna edasi,üle kraavi,veidi eemal metsa all ,rõõmustavad silma ja hinge armsad kevadekuulutajad lumikellukesed.Täna saatsime lindude söökla suvepuhkusele,pärast seda sain söögimaja alt pool ämbritäit päevalilleseemne kestasid kokku pühitud.Tegelikult on terve aed neid täis,kuna tihased näiteks võtavad ühe seemne ja lendavad puu otsa neid maiustama.Kui nüüd mõni sääsk mind sööma mõtleb hakata,tuletan kohe lähima tiivulisele meelde kust ta talvel süüa sai
Kuna olen praegu valmis käsitöövildi andunud fänn, siis saanud kutse väikeselt sünnipäevalapselt, mõtlesin osa kingitusest ise meisterdada.Niisiis,kiire mõttetöö tulemusena valmis (mitte nii kiirelt)tulbiõiekujuline "kauss",paksust käsitöövildist,kokku õmmeldud vaarikapunase lõngaga viiest õieosast, kaunistatud lehekeste,vildist lillekestega ja punaste tupsukestega.
Et oleks rohkem lilleline,õmblesin sisepõhjale ka pärlisüdamikega vildiõiekesi
Lillekauss on mõeldud eelkõige igasuguste pisividinate hoidmiseks,näiteks üllatusmunast kooruvatele või nuku aksessuaaridele,variante on palju.
Teiseks tahtsin kaardi ka õmmelda,aga tuli hoopis seinapilt.See on paksule vildile õmmeldud õhemast vildist rõõmust pakatav jänkuke.Kontuuriks peen nöörpael,lipsukese otstes südamekujulised nööbid.Kuna see kaunistab kevadiselt nüüd sünnipäevalapse nukunurka,siis vaikselt lisan selle ka projekti pildialbumisse.
Seinapildi tagaküljele läks hoiusahtlisse ikkagi õnnitluskaart! Kõike kaunist teile kõigile !
Josefiine posted @ 19:43 - Link - kommentaarid (12)210848 visits