Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
30 Detsember 2008
...Ja läbi see aastakene ongi! Uuelt aastalt me ootame kõike head,oma soovide kallal murrame pead:-et kaugele maha jääks murede piir,-et rahuldust kingiks meil käesolev viiv,-et rõõmust võiks särada kõikide silm,-et rahu ja õnne oleks täis kogu ilm,-et tervis meid kunagi alt ei veaks ja et aasta läbi ilusat ilma peaks.ei kõiki soove me isegi tea,aga tulla võiks kõik,mis ilus ja hea! Ka sel aastal oli head küllaga,kui tagantjärgi veidi mõelda.Näiteks sügisel Josefiine oma blogi ehk pisikese pärlisahtli "avamine " Isetegija suures perekonnas!Hästi tore on siin olla,loodan rõõmsalt edasi areneda ning hea kui kellegile minu blogi veel huvi pakub.(Omal on ka ülevaade, mis asju olen teinud)Sellel pildil oleva rõõmsa rotikesega(pärit eelmise jõuluvana kotist,pole kahjuks käsitöö)soovin kõikidele Pärlisahtli külastajatele "Head lõppevat rotiaastat!"Kuigi rotiaasta lõpeb 25.01.09ja 26-l kohe kell 9.55 on pühvel platsis!Tahaks nii loota, et rahulik ja heatahtlik pühvel,kuigi Mangi uue aasta ennustuses väga rahulikku midagi ei lubanud...
Pisike jõulueluka ja lumememme sugulane on pesa teinud meil hõbedakarva värvitud lepaoksakeste sisse...
Sel aastal viimast korda oma looming:hallid kaetud pärlid ripatsitega,kinnis eespool.Mul viimasel ajal meeldib just selliseid teha.
Vahelduseks üks kirju naturaalsetest jadeiiditükikestest ehe,ripatsiosa on kui päkapikukeha!Pea on ka jadeiidist.
Ning lõpetan aasta piduliku komplektiga,palun:hõbehallid pärlmutterpärlid!KÕIKE,KÕIKE HEAD TEILE KÕIGILE !KOHTUMISENI UUEL AASTAL!
Josefiine posted @ 16:28 - Link - kommentaarid (6)210850 visits