Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
21 Detsember 2008
Tere viimast advendiõhtut ning head talve algust!Pean parandama veel sellel aastal oma "reputatsiooni "sellega,et näitan oma oskusi ka pärlitraatimise vallas.Kasutasin 0,6 hõbetatud traati.Esimene kee võttisaega,teised läksid juba libedamalt,aga siiski täpselt ühesuurused aasad ,nii alguse-kui lõpuaasad, välja ei kukkunud.Tegelikult väga tore tegevus,välja arvatud see,et traadijupikesi on toas nagu miiniväljal...
Komplekt"Münt". Metallflorindid on ostetud kpl."Kangas ja Nööp"
Teine sai suviselt nime "Suvi"
Kolmandas on ripatsiosas mereteemalised metallhelmed,ühesõnaga "Meri"
Ja kõrvarõngad samast "Merest"püütud.Tegelikult need rändasid kõik Rae jõulueelsele laadale.Pärast,13.12.pärastlõunal võtsin osa ühest väga toredast üritusest,kuhu minu endised töökaaslased (nüüd tuleb üllatus!)minu juhendama kutsusid(mulle endale tuli see kõige suurema üllatusena,pole ma ju käsitööõpetaja)tegu oli "minu esimene pärlikee",kus kõik osalejad(UH;neid oli palju!)said jõuludeks ise omale lihtsa lükkimistehnikas pärlmutterpärlitest pärlikee teha.Kes tahtis võis ka seda ripatsipärlitega kaunistada,kiiremad jõudsid ka käevõru eelpainutatud traadile valmis saada.Minul tohutult tore kogemus esimest korda juhendajana saadud ning tundub et teised olid rahul.Väga emotsiooniderohke päev! Tervitan soojalt oma tublisid õpilasi!
Josefiine posted @ 17:45 - Link - kommentaarid (2)210848 visits