Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
20 Detsember 2008
" Uuest aastaringist puudu mõned sammud,on varjud seinal,õues pimeneb.Ja tundub,nagu külmetades tammuks,uus aasta juba ukse ees." Jõuludeni on niii vähe aega,päkapikk peab kogu aeg oma nimekirja vaatama,et mis jälle kingikotti poetada.see aasta hoiatasin oma ema ja õde ,et nad saavad vaid ehteid!(protestijorinaid ei olnud kuulda)Kahjuks muud käsitööalad mind ei tõmba...Vahel tegelen väikestviisi ka maalimisega,kui nendest ükspäev ka korralikumad fotod saab, siis võib näidata ka .Praegu on siin pildil minu jõulupunane komplekt ,tahutud FP helmestest ,ripatsiosaga.
Kõrvarõngastel "kasvasid"keskelt välja rõõmsad rohelised lehekesed.Soovin kõigile jõudu jõuluettevalmistustel,pühad on ju nii ukse ees!
Josefiine posted @ 15:16 - Link - kommentaarid (5)210850 visits