Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
21 November 2008
Lumine tervitus kõigile!Täna sadas küll nii palju,et jäin seda ilu lausa hüpnootiliselt vaatama.Esimese asjana turgatas pähe Lumeeide muinasjutt ja teisena kohe see kurb tõsiasi,et kevad on alles oi-oi kui kaugel.Vähemalt jõulud pidid lumised tulema...mis tuletab mulle jällegi meelde ,et see päkapikk, kes siin praegu kirjutab,lubas endale ammu juba, et teeb vägamitu(see on see number,kui nimekirja õigel ajal ei koosta ning pärast ise ka ei mäleta kui mitu)asja kingikotti ja nüüd tegemise kallist aega raisates istub siin! Ma usun,et paljud nõustuvad minuga,kui julgen väita-pole paremini veedetud aega ,kui oled isetegijasse sisse saanud(minul on viimasel ajal probleeme sellega)ja arvutil pole parasjagu järjekorda..ja alati arvad,et lähed vaid natukeseks...Selle lugulaulu otsa sobib pilt ammutellitud pärlikeest,mis läks minu kallile emale ja mis ma (muidugi )viimasel hetkel valmis tegin.
See kett on veidi tumedama hõbeda värvi ja huvitava mustriga ,külge riputasin käsitsitehtud klaasist suuremad pärlid(ostsin need Universaal Universumist)Tillukesed kiilid,mis pärast tellimist osutusid liiga väikesteks,leidsid ka siin komplektis oma koha.Tahaks lisada ,et see on minu lemmik...
Josefiine posted @ 16:41 - Link - kommentaarid (1)210850 visits