Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
12 November 2008
Avastasin praegu oma pildialbumit vaadates ühe siit "ärakaranud"pildi,topin ta tagasi(kas septembripostitustest oli vist?)Mulle meeldis väga see merihobukese (tellitudHH-st) ripats ,mille ma traadi ja mõne helmega ära disainisin.
Tulin tegelikult täna siia blogisse näitama hoopis ühte kaelaehet,mille skeemi leidsin tšehhi leheküljelt-czechbeadwork(otselinki ei oska panna)Väga lihtne skeem(nagu ma oleks midagi keerulist teinud) Helesinised 3,5 seemnehelmed,otstes läbipaistvad ümmargused helmed ning tipus 3 tillukest veidi kuldse sisuga tilgakest.Päris tihedalt ümber kaela ei ole ,veidi vabamalt langeb.Ketiosa on kaela tagusel osal.Kuidas kaelas välja näeb kahjuks näidata ei saa,kuna:punkt 1-modell hüppas alt ära ,punkt 2- oma kaelas ise pildistada ma ei oska ,punkt 3-mehe kaela ei julge selle küsimusega tülitada... Helesinine on lihtsalt minu lemmikvärv.Kõigepealt on sinine oma varjunditega,siis jälle sinised toonid ja kui muud üle ei jää ,noh eks siis peab jälle sinisega leppima...no mis teha.
Tellisin HH-st portsu eri värvi klaastilgakesi,mis vägisi ronisid eelpainutatud traadile ja nii neist käevõrud saidki...
Üks lähemalt,pidulik punane.Pealmises võrus annab pidulikkust mõned hõbedavärvi filigraanpärlikapslis tahulised helmekesed ,ning ripatsis säravate kivikestega kaetud pallike.Tumesinine on punasega analoogne,valge ja heleroosa on üleni tilgaread ,aga viimane on( jälle minu lemmik) pool rida hästi õrnkollased tilgad ja pool helerohelised .Praegusel mitterohelisel aastaajal kulubki selline käe peale ära...
Josefiine posted @ 18:22 - Link - kommentaarid (2)210850 visits