Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
25 Veebruar 2011
Tänaõhtune postitus tuleb Romantika järellainetusena
Mina pidin loosi tahtel Romantika paki tegema Silpsolpsile.Mis pani mind alguses pikalt kukalt sügama, sest ta on nii võrratu tugev tegija mitmel alal.Imeilusaid asju on ta blogis.Juba kangastus mulle silme ees- kärbeskaalus ( oskuste poolest) Josefiine kohtub Romantika Matšil üliparajaskaalus (oskuste poolest) Silpsolpsiga.Gong!Läks!Nokaut!emmeeee
Kõigepealt valmisid ehted, see on nagu kohustusliku kava tegemine.Läheb une pealt
Lapikutele pärlmutterpärlitele, mis on kõrvarõngastes, liimisin tillukesed lepatriinud peale.Ja ka see suur resinmaterjalist karikakraõis on liimitud aluse peale.Ikka vases, minu lemmik ju


Lähininavaade nõelapadjale:Peal on atlasroosikesi ja 1 tilluke teekannuke ,keskel tahutud klaaspärliga.Edasi sai 2 ovaalset seinapildi raami ette võetud. Väiksem sai nimeks "Õmblejanna".Suurema jaoks tegin kahest värvist organzast lilli ja tuli üsna "Metsik roosipõõsas".Põõsast piilus ka üks Amor...
Kaarditoorik oli valmiskaart, just täpselt sobivate lehtede ja väänlevate vartega, kuhu peale läksid ülejäänud lilled.Tahtsin pakki midagi lõbusamat ka panna...


Vaatamata kole roostes pintslihoidmisoskusele ,maalisin väikse pildi jäneseaasta Õnnejänesest.Tekst oli juures:"See on Sinu Õnnejänes.Õnn külitab Su õue peal."Pilt on lapsik, aga mulle väga meeldib!

Pakki läksid lisana veel pakisaaja lemmikšokolaad, üliromantilise pildiga salvrätikud ja tilluke roosiga magnet, mis pildistamise ajal ununes karpi,aga Silpsolpsu blogis on kõik kenasti eksponeeritud.

Nüüd võin siis kergemalt hingata, sest pakisaaja jäi rahule!Aitäh toredale projektile!
Josefiine posted @ 21:18 - Link - kommentaarid (15)

20 Veebruar 2011
Romantika paki vahetusest võtsin ka see aasta osa.
Paki ise sain paar päeva tagasi kätte Aita Johansonilt, aga kuna tema palus ka pildi pildialbumisse panna, siis mina ei jõudnud kuidagi pildistadaNüüd on pildid teie ees.
Esimene asi üllatas mind sellega,et ma paar sekundit mõtlesin, millest see tehtud küll on:sest ma polnud näinud vinüülplaadist tehtud kausse.Väga lahe idee!Ning ära värvitud ja keskel kaunistatud salvrätikutehnikaga.Kausi ümber on keeratud sall nagu boa:

Kausi see olid tassi sees nõelapadi, kaunistatud küünal, merineitsi kujuga järjehoidja(stiilselt otsas rippumas ka tilluke merineitsi),
mitmerealised elektersinisest torukujulistest helmestest pärlid, kotike erinevaid fimoroose ,šokolaad ja muidugi ilus kaart.Aitäh, Aita toreda paki eest!
Seda värvi helmeid on suvel ilus kanda...

Nüüd hoian pöialt ,et minu pakki külm ära teel ei võta ja rändab rahulikult ja ruttu saajani.
Ja et talle natuke meeldiks ka- see ongi kõige suurem probleem sellele, kes ei koo, ei heegelda , ei ole sõber õmblusmasinaga-tee siis sellise loruna tõsitegijatele midagielame-näeme!
Minu kui külmavarese soovitus:"Hoidke aga süda soe -siis külm ei ole nii kole, kui õuekraadil paistab!"
Tegelikult tahaksin üht sooja kootud pangaröövli mütsi,millega siis saaks prillidega ka -20 kraadiga käia, muidu mu vaene nina prillide all ,hakkab sellise külmakraadiga iga kord külmast virisema
Josefiine posted @ 20:33 - Link - kommentaarid (12)

13 Veebruar 2011
Head homset sõbrapäeva!
Täna õhtul panin oksjoni üles.Midagi merehõngulist ,hele-helesinise ookeani aardelaekast.
"Merineitsi "kaelakee peaks mõtted talvisest -16 kraadisest külmast (täna Pirital), ilusti soojemasse mõttelainesse viima.
See ilus antiikhõbedavärvi metallist toorik soovis saada kaaslasteks pressitud türkiisiimit.kivi tükikesi ja ilusat punast koralli.
Ja merineitsi kael saab omale 80 grammi "ilu"kaela.Nii täpselt kui veneaegse köögikaaluga sai kaalutud.

Täna jääb jutt lühikeseks.
Pole isegi aega olnud näidata mis ma Disainimajja oma Pisikesse Pärlisahtlisse lisasin, ehk piilute ise!
Nii kallid sõbrad- olge lihtsalt tublid!
Josefiine posted @ 20:31 - Link - kommentaarid (2)

03 Veebruar 2011
Head valge jänese aastat kõigile!


Minu Jänkuke on selline:

Jäneseaasta Tenshasaak on hea!Nii hea, et oksjonile läksid kuus paari,ning võitja saab ühe paari välja valida.


Nr.1

Nr.2

Nr.3

Nr.4

Nr.5

Nr.6


Jaanuari lõpupoole olin haige ja muidugi kibekiire Romantikapaki tegemise aeg...kõik juba spurdivad,mina lohistan alles jalgu järelsaaks neid Duracelli patareisid omale kuhugi külge pistamul oleks lisaenergiat hädasti vaja!
Josefiine posted @ 20:14 - Link - kommentaarid (13)209922 visits