Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
27 September 2009
Ei või olla ,et minu blogikene saab kohe-kohe aastaseks!? Loen 29-ndat kuupäeva alguseks, kuna algus oli mul päris raske, mingid postitused on "tänu"minu "suurepärasele arvutioskusele"kustutatud. Minu blogi pidamine sarnaneb vähe laevukesega merel,juhtida väga ei oska,kui inspiratsioon tuleb,siis võtab tuule purjedesse ,vahel vedeleb hoopistükkis madalikul..Öeldakse.et täna sa ei ole see ,kes olid eile. Usun,et minagi olen muutunud ja tahan loota,et paremuse poole.. Aga suur tänu kõikidele külastajatele ,kummardus ning tänu ka isetegija foorumile ,mis nagu isetegijate kasvuhoone kasvatab peenral igat sorti käsitöö- ja tegijaid(mina alles kasvan ,siin olen alles aastane taimeke)omavahel vahetatava heade mõtete tuules.Ühel õigel pidupäeval peaksid olema lilled-need on meie aiast !Selle aastane trompetlill oli suurem,kui eelmisel aastal:
Pilt õie sisemusest, lõhna kahjuks pilt edasi ei anna...
Päevaliilia läbi suurendusklaasi ...ning kuslapuu ehtne (õie)kroon.
Sünnipäeva puhul see tort on teile!Ise tegin kaks päeva järjest õunakooki.(muidugi mitte blogi sp. puhul)

Siiamaani oli postituse sissejuhatus,kes jaksab edasi vaadata ,sellele tuleb nüüd pidupäeva Pärlisahtli Ekslusiiv! Dalmaatsia mustriga jaspise tükkidest kõrvarõngad,antiikhõbedavärvi metallhelmeste ja mageveepärliga.Kõrvarõngakonksud on 925 sterlinghõbedast,hästi õrnakesed teised.Mageveepärl on peenikese hõbedast nupuga ehtenõelal.
See on koos dalmaatsia mustriga ümmarguste jaspise pärlitega ja mageveepärlitega komplektis


Rohelised jaspised metsikult džunglis
ning kinni püütud ja taltsutatud...Need on ostetud Viimsi poest"Piste"koos filigraanlillekestega ja südamikele kleebitavate kristallikestega.
Teokarbitükikestest on tehtud helmepallja see on üks minu lemmikutest!Mageveepärliga täiuslik liit.Suurem teokarbipall sai ripatsiks.

Komplektina koos...
See poolvääriskivi on merevaik oonüks:
http://josefiinesahtel.webs.com/Copy%20of%20P9151773.JPG
Või pikemad kõrvarõngad,peal jaspis.
Sellel on päikesekivi helmes,aga teist ei saanud valmis,ootab pronksi värvi rõngaid alles...
Josefiine posted @ 18:51 - Link - kommentaarid (10)

19 September 2009
Täna oli nii ilus sügisene ilm, et ei usukski vastikute vihmade ja lirtsuva pori ligihiilimist...Aga kus sa pääsed,mis tulema peab,see tuleb.Minul aga ,on suvest üht-teist näitamata,mida ma nüüd kohe kavatsen teha.Mul on väga hea meel,et sel suvel sain omale ilusa suure puidust ehete eksponeerimise aluse.Kuna ehted on eri pikkustes,siis lasin ilukruvikesed (paremad,kui naelad) eri kõrgustele panna ja allapoole ka kõrvarõngastele kohad.Pildil see alus Pirita Kloostripäevade laadal
"Käevõrupuu" jaoks leidsin hea liniku, paberkäterätiku papirulli peale panduna...
Üks väike lihtne värvirõõmus suvine ehe!Kui oranzikad-roosakad-beezikad-kuldsed pärlid kotis koos on tulebki tulemus selline...
Ettevaatust!Nüüd tuleb "Rõõsa suvepäeva roosa unelm" ehk neil,kes sellist magusat roosat välja ei kannata,tuleb mustad prillid ette panna! 6 mm pärlmutterpärlid uhkeldavad mitmerealise ripatsiosaga ja Lucite kellukatega
Helmetrossil pärlid on tagasikeeratud otstest kinnitatud pärlipiduritega
Pisikesed klaasist vikerhelgiga südamed (üksildased?) on liitunud (pärast seda kindlasti ei ole) siin kõrvarõngastes...Et järsku vähe ei oleks,panen ühe pildi neist veel.Mulle meeldib väga pildile kompositsioone luua, ja ehteid niimoodi pildistada,mingi emotsioon tekitada...
Selleks korraks kõike head ja õige varsti kohtume siin blogis uuesti!
Josefiine posted @ 15:58 - Link - kommentaarid (5)

10 September 2009
Tere taas üle pika aja!Ma tulin tagasi oma blogisse !Algas kõik nagu ikka rahulikult:blogi küsis suvel minult puhkust.Minust.Andsin rahulikult loa,aga kuidas ma oleksin pidanud seda ette teadma,et ühel ilusal päeval,võtab tema äkki kätte ja jookseb arvutiparandajaga minema! Ootasin,ootasin aga ei midagi ja parandaja ka kadunud.Olin lõpuks üsna häiritud meeleolus.(See on veel pehmelt öeldud,tegelikule tundele võiks mõne orkaani nime panna...)Käisin isegi raamatukogus internetis ja tegin tutvust juhuläpakatega... Nüüd hakkab asi lahenema ja arvutil on ka tagasitee teada,ainult kas mu pildid on veel seal,seda ma kohvipaksupealt ei oska ennustada, aga lootust on! Nii, kui läpaka omale saime, sain lõpuks uued pildid üles laadida ja kohe siia ka.Nii see elu käib 21-sel sajandil ... Nüüd siis illustratsioon ehk pildimaterjal: See käsitsitehtud ristkülikukujuline klaaspärl võlus mind oma fosiilse merevaigu väljanägemisega niivõrd,et kullatud traadiga sai ta omale raamistuse.
Üldpilt on selline
Käevõrul on klaasitükkidest reale lisaks kullavärvi kett.Kõrvarõngad ka samast komplektist.
Ei tea kas seda ripatsit kutsuks"kirjaklambristiiliks"?Siin on ka käsitsitehtud klaasist suur helmes fookuses.Muuseas,kes on lugenud raamatud "Üks punane kirjaklamber"Täiesti huvitav kuidas selline asi EI toimiks Eestimaal.Või siiski...?Soovitan huvi pärast lugeda.

Nagu tükike sooja suve:lepatriinuga pärlid.Huvitav,kui täitsa tavalisele pärlireale lisad eriilmelised lisandid tulevad siiski erinevad pärlikeed
Rohekas lill on teokarbist ja lepatriinu käsitsitehtud klaashelmes
Veel üks suur tumeda merevaigu karva käsitöö klaaspärl sai omale sellise lahenduse

Pikka juttu praegu ei tule,elan vähe "sisse"siia.Minu poolt parimad tervitused kõigile,kes siin külas käis ning rõõmsat sügist teile kõigile!
Josefiine posted @ 14:58 - Link - kommentaarid (7)209922 visits