Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
22 Oktoober 2009
See on üks kingitus ühele armsale sünnipäevalapsele.Tema loal panen siia pildi.Näitan seetõttu,et selliseid asju pole ma siin blogis kohanud...Ostetud sõrmikutele lisad veidi musta pitsi, ning hoole ja armastusega läbipaistvaid tilgakujulisi klaaspärleid .Kahjuks pildid ei tulnud päris selged välja
Pildi peal näevad hallid ,aga on täitsa mustad kindad...
I-täpiks on ka "sõrmuseosa",mis pildi peal jäi mittemidagiütlev,aga käes on hulga efektsem!
Josefiine posted @ 18:59 - Link - kommentaarid (7)

18 Oktoober 2009
Tere! Jälle mina siin Pean nüüd tihedamini postitama,kuna osa vanemaid pilte näitamata. Esimene on praegu käimasoleval oksjonil üleval.Panin pildi teises valguses,et oleks pärlite tegelik värv paremini näha.Pidulik pärlikee klaaskristall lillekesega:
Teine hall on hästi pikk ning hõbedavärvi rippuvate ketilülidega ,lausa rikkaliku ketiosaga!

See on suurte hõbedavärvi metallosadega pikem kee,
millel ripatsiosas ,üksik karupoeg ootab oma uut sõpra ehk kandjat.) Aga ta leidis selle juba...
PS: Viimaseid päevi käib minu oksjon! Kuigi praegu peaks seal -vaadates sügise lakkamatule hallile vihmakardinale,ainult ilututtidega kalosse,maalitud kummikuid ja rõõmsa tuju vihmavarje pakkuma (oleks omalgi vaja,kogu aeg maadle tuulega) on minu hall pärlikee midagi naiselikku ,mis rõõmustab hinge!Kena nädala algust kõigile soovides,Josefiine!
Josefiine posted @ 14:13 - Link - kommentaarid (5)

17 Oktoober 2009
Kas see käibki nii? Nii ,lihtsalt. Nädal tagasi käid esimest korda Isetegijate sünnipäeval. Saad kokku sulle võõraste virtuaalinimestega. Räägid nendega. Virtuaalinimesed ei ole ühtäkki võõrad.Osutuvad täiesti tavalisteks. Kuulad nii palju kui kõrvad võtavad.Räägid jälle .Suhtled. Imetled ise tehtud asju.Ostad ühe imeilusa omale ka.Surfad isetegija lainetel. Laadid isetegemiseenergia patareisid (mis lõpeb duracelli laadse olekuga) Vahepeal jõuad kiirelt kellegi head soolast pirukat maista. Siis ühispildistamine.Jälle sisse kohvi jooma. Avastad,kui maitsev on ISE TEHTUD TORT!Lausa 2 korda avastad. Leiad Ühe Teise Ise Tegija ja ühtäkki pika jutustamise järel leiate end ühtäkki äkkmõttel,et vot seal linnakeses on üks jube vaffa käsitööpood,mida oleks vaja inspekteerima minna.Loodad,et sinu krooniline pärlimaania saab sealt ehk järjekordse ravidoosi.Lepid kokku,et kohtud nädala pärast seal linnakeses.See tähendab siis täna.Mis vägi see küll on,et paneb ühe linnast A ja teise kohast B kolmandasse paika kokku saama.Ma arvan,et see on Isetegija tüüpiline haigustunnus-kogu aeg soetada midagi omale ja vadistada teise omasugusega nii et maa must. Nädala pärast hommikul,ehk siis täna,vaatamatta vastikule vihmale tuleb end rongijaama viia.Soe rong on ju ütlemata mõnus koht mõtteid mõlgutada.Nagu selliseid siin.Jõuan paljude lompide linnakesse.Kuigi kohtud selle inimesega alles teist korda elus,tean,et kohtuksin kui vana tuttavaga.Juba ootab ta sind kohvikus ja juttu jätkub kauemaks...
Ka üks pisikene karbike sai talle ulatatud.Sees Ise Tehtud asi.Pisikesest Pärlisahtlist.Kotikesed põnevust tõotava sisuga vastu saadud.Mõnus olemine.Poe vaatasime üle.Raha jäi sinna ka.Selline päev oli mõnusaks vahelduseks teiste seas.Suur tänu tähelepanu eest!

Sellise vihmase ilma puhul panen siia hoopis kaks pilti suvisest Tallinna Lillefestifali suveaiast,kus need 2 kuju olid.Tegemist on samblaga täidetud metallkarkassil kujukestega ehk Topiary Art.Tutvustavad ennast näiteks sellel lehel www.topiary.ee


Josefiine posted @ 16:18 - Link - kommentaarid (4)

13 Oktoober 2009
Tere taas!Huvitav, et minu postitused kipuvad kõik öö peale jääma mis teha kui ma üks öökulli tüüp olen..emaöökull ?Näitan teile kuidas see emaöökull leidis vasevärvi keti ja suure metalllille.Muidu ma teadsin kogu aeg ,et mulle meeldivad hõbedavärvi ketid ja ehted,aga vasevärvi hakkas hirmsal kombel meeldima .Kindlasti tuleb neid siit sahtlist veel... Kõigepealt sügise intensiivne punane tahutud klaaspärlite kujul :komplekti nimi on "Sügismarjad".Ja see on "Sügiskellukate" komplekt:

Head harjumist teile selle "vettiva" sügisega! Pange aga soojalt riide ja mis peaasi-hoidke süda soe!!!
Josefiine posted @ 20:40 - Link - kommentaarid (12)

10 Oktoober 2009
Tähelepanuks kassipidajatele-sõpradele -imetlejatele ja muidu kiisukestele Üks pisike õpetus,kuidas mina lihtsaid kiisukõrvarõngaid tegin,võib-olla ka olete huvitatud? Tore oleks kui teil leidub: 0,6 mm traati (minul oli hõbedaga kaetud)Helmehaldjast pruun klaaspärlite segu, kus on sees beezid väikesed tilgad ja kassinäo kujulised helmed, 2 hõbedavärvi metallrõngakest ,1 paar kõrvarõngakonksusid. Asume nokitsema: Ahjaa,muidugi läheks vaja töövahendiks tange ka,hea oleks kui ümarpea- ja näpitstangid ning lõiketangid oleksid käepärast.Traadist lõikasin ~ˇ14 cm pikkuse jupi,mille painutasin u-kujuliseks ja painutatud keskkohta libistasin väikse metallrõnga.Selle külge kinnitad lõpus kassile"saba" külge.Nüüd suru u-kujuline traat rõngakesega kokku ja pane esimene tumepruun helmes paika.Siis lähevad traadihaarad harali ja kumbagi peale lao vaheldumisi beezid tilgad tillukeste helmestega.
Koputa sõrmedega kõik laotud helmed traadil paika ja keera paar korda traat ümber telje.Nüüd võta appi näpitstangid ja ettevaatlikult,et pärlid ega traat ei puruneks,keera vint traadile peale.Et pärlid oleksid paigal ja ei loksuks traadil.
Nüüd sobita teine tumepruun suurema auguga helmes ,keeratud vindiosa peale ja keeruta jälle 1 pool traati ümber teise poole "rõngaks".
Kui on parajalt keeratud, lõika ülejaanud ots tangidega ära.Kassi keha on valmis!

Jääb veel pea paika panna ja ülejäänud traadiotsast keerata ümarpeatangidega suletud aas,st.keeruta selle otsa nii mitu korda ümber teise traadi ,kui mahub.
Alla jäetud rõngakese külge kinnita "saba",väikse traadijupikese peale pane mõned helmed rippuma.Tee teine samamoodi.Kinnita kõrvarõngakonksud ja proovi omale kõrva

Need kiisud tegin kõigepealt,aga see oli hoopis pehmem traat, nii,et panin lõpuni kahekordselt, vahepeal ei keerutanud ümber üksteise ringiks ,vaid läksid koos üles kahekordse aasana.(vindi ikka keerasin) Kõvem traat 0,6mm on parem,aga o.8 mm ei lähe kõikidest pärlitest läbi.Sinistel on käsitsitehtud klaasist käsitööhelmes,see on suurema auguga. Nii,et mina soovin kena õhtut ja jõudu tööle!
Josefiine posted @ 20:25 - Link - kommentaarid (2)209969 visits