Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
31 Oktoober 2008
Kuna täna on oktoobrikuu viimane päev,lisan veel sellel kuul tehtud asju.Roosast kvartsist komplekti tegin ühele armsale inimesele sünnipäevakingiks.Roosa kvartsi kohta on uues "Kristallide piiblis"palju huvitavat .Soovitan seda raamatut neile,kes teevad poolvääriskividest ehteid.Roosa kvartsi kees tegin alul ripatsiosa eraldi ja siis kinnitasin kee külge.Ripats moodustus ühest suuremast roosa kvartsi kivist,kaunistuselemendist ehk hõbedavärvi 2 realisest ilukivikestega vahetükist, mis sai omale vahele ja ümber suuremad kvartsitükid,chipsid ja ümmargused kvartshelmed.Keeosa chipsidest,kinnituseks liblikakujuline karpkinnis.
Kõrvarõngastel,mis samuti chipsidest,panin kaunistuseks vahele tillukesed valged säravate kivikestega vaheosad.Üldmulje jäi päris pidulik.
Ja teinegi komplekt:must/valge pärlikee suurelülilisel hõbedavärvi ketil koos kõrvarõngastega.Idee väga lihtne,lihtsalt põimitud pärliread vaheldumisi ketist läbi ning moodustatud ripatsiosa.Kõrvarõngastes on FP (10mm) tahulised läbipaistvad helmed.Kas ei ole need nagu tammetõru pojakesed?
Kasutasin siin suuremaid läbipaistvaid tahulisi helmeid,mustast helmesegust(HH)südamekesi,lehekesi jms.Vahel siduvaks musta-valge triibulisi seemnehelmeid ning tillukesi kivimustriga tükikesi.Kolm rasket metallkuuli ja suured mustad õied annavad asjale ka kaalu.
Josefiine posted @ 12:31 - Link - kommentaarid (6)

Uskumatu,aga ma suutsin eelmise postituse ära kustutada!Panen nüüd need 3 pilti tagasi.Esimeseks-meie pere inglitrompeti lille,millega soovisin kõigile isetegijatele fantastilist hilissügist loomerõõmu See kaunitar elas suvi läbi õues,kuid õisi ei jaksanud enne avada.Nüüd kolis üle kasvuhoonesse ning oktoobris lõpuks kavatses ta kõik õied meile vaatamiseks välja panna.
Lähivaates täiesti kuninglikud...
Laupäeval.25.10.käisin Tartus "pärlihullude" kokkusaamisel ja pärlikirbukal.Selleks oli ju märki vaja!Avastasin,et minu nimi on liiga pikk ja ei mahu kuhugi ära.Jäi siis selline variant:all "mutinahk"(see must plüüšitaoline riie näeb minu arust välja mutt mis mutt)peale väänasin 0,8 traadist tähed.Tartus olid koos väga toredad inimesed,sain palju positiivset oma patareide laadimiseks.Ja muidugi kotikese vajaminevat materjali ka(eks pärlihoolikul on vaja alati "vajaminevat" materjali,kuigi kodus on ka ühte-teist)Kõige toredam oli see,et sain õpetust oma ala profilt,kes väga kannatlikult õpetas mulle (kobale)pärliussi tegemist.Suur aitäh talle! Kui valmis saan,panen pildi,praegu on poole peal.
Josefiine posted @ 10:42 - Link - kommentaarid209922 visits