Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
28 November 2008
Jätkan mõne pisikese asjaga veel...Mustavalge lillekujulisest käsitöö helmest tegin ripatsiosa ,lisades traadikeerule valgeid seemnehelmeid vaheldumisi mustavalgetriibulistega.

Mõned kõrvarõngad ka:suuremat sorti käsitsivalmistatud klaashelmes sai bali hõbeda ehtenõela ja veidi metallkaunistusi...

Cloisonnne teokarbid,hästi suvehõngulised...
Josefiine posted @ 20:47 - Link - kommentaarid (2)

27 November 2008
Tere !Tahaksin näidata kõigepealt ühte ammuigatsetud eset,mille värskeks omanikuks ma alles hiljuti sain.Nimelt, kuna minu blogi on Pisike Pärlisahtel ,siis mõtlesin ,et mul peaks päriselt ka olemas olema üks pisike ilus käegakatsutav pärlisahtel .Sain hoopis Sahtli sugulase Laeka ja olen õnnelikTa on puust ja nii mõnusalt vanaaegse välimusega,nagu iga korraliku mereröövli omand!
Näiteks hetkel ,saab Laeka seest vaadata ühte pidulikku komplekti.Suured pruunid pärlmutterpärlid eelpainutatud kaelakeetraadil, väikese ripatsiosaga esiosas.Käevõru on helmetraadil,kõrvarõngad lihtsad .Kogu komplekt kuulub klassika varasalve(ma mõtlen pärlmutterpärleid üldse)
Kui juba ühte ketti siniste käsitsivalmistatud klaaspärlitega näitasin eelmises postituses,siis ei saa ma mitte panematta jätta ka kaelaketti nr.2,sest tal on nii armsad karvastatud tumepruunid pärlid...

Varsti kohtume jälle!(Kui olen kuhugi uued pildid toppida suutnud,sest isiklik pildialbum hakkab üle ääre ajama...)
Josefiine posted @ 21:22 - Link - kommentaarid (2)

21 November 2008
Lumine tervitus kõigile!Täna sadas küll nii palju,et jäin seda ilu lausa hüpnootiliselt vaatama.Esimese asjana turgatas pähe Lumeeide muinasjutt ja teisena kohe see kurb tõsiasi,et kevad on alles oi-oi kui kaugel.Vähemalt jõulud pidid lumised tulema...mis tuletab mulle jällegi meelde ,et see päkapikk, kes siin praegu kirjutab,lubas endale ammu juba, et teeb vägamitu(see on see number,kui nimekirja õigel ajal ei koosta ning pärast ise ka ei mäleta kui mitu)asja kingikotti ja nüüd tegemise kallist aega raisates istub siin! Ma usun,et paljud nõustuvad minuga,kui julgen väita-pole paremini veedetud aega ,kui oled isetegijasse sisse saanud(minul on viimasel ajal probleeme sellega)ja arvutil pole parasjagu järjekorda..ja alati arvad,et lähed vaid natukeseks...Selle lugulaulu otsa sobib pilt ammutellitud pärlikeest,mis läks minu kallile emale ja mis ma (muidugi )viimasel hetkel valmis tegin.
See kett on veidi tumedama hõbeda värvi ja huvitava mustriga ,külge riputasin käsitsitehtud klaasist suuremad pärlid(ostsin need Universaal Universumist)Tillukesed kiilid,mis pärast tellimist osutusid liiga väikesteks,leidsid ka siin komplektis oma koha.Tahaks lisada ,et see on minu lemmik...
Josefiine posted @ 16:41 - Link - kommentaarid (1)

16 November 2008
Tervitus pärlihoolikult!Lubage esitleda-minu esimene pärliuss!Mina kes ma heegelnõelagi käes ei oska hoida...avastasin,et tegelikult peaks koguaeg üks uss nurgas seisma,et enne magamaminekut hea ring või paar juurde heegeldada.(Üks kord ka näiteks õhtul kella kaheksast kella poole kaheni öösel jutti) Hea teraapiline vahend närvide rahustamiseks(mitte,et mul nüüd närvide aadressil kurtmist oleks-pole nad nii krussis ühtigi )Õpetajale suur tänu!
Selline pidulik sügavsinine ei nõuagi mingit ripatsit külge,aga huvi pärast tegin ühe väikse kergelt äravõetava asjanduse.Väikese filigraanlillekese peale peenikese tamiiliga kinnitatud paar seemnehelmeringi.
Josefiine posted @ 19:50 - Link - kommentaarid (5)

12 November 2008
Avastasin praegu oma pildialbumit vaadates ühe siit "ärakaranud"pildi,topin ta tagasi(kas septembripostitustest oli vist?)Mulle meeldis väga see merihobukese (tellitudHH-st) ripats ,mille ma traadi ja mõne helmega ära disainisin.
Tulin tegelikult täna siia blogisse näitama hoopis ühte kaelaehet,mille skeemi leidsin tšehhi leheküljelt-czechbeadwork(otselinki ei oska panna)Väga lihtne skeem(nagu ma oleks midagi keerulist teinud) Helesinised 3,5 seemnehelmed,otstes läbipaistvad ümmargused helmed ning tipus 3 tillukest veidi kuldse sisuga tilgakest.Päris tihedalt ümber kaela ei ole ,veidi vabamalt langeb.Ketiosa on kaela tagusel osal.Kuidas kaelas välja näeb kahjuks näidata ei saa,kuna:punkt 1-modell hüppas alt ära ,punkt 2- oma kaelas ise pildistada ma ei oska ,punkt 3-mehe kaela ei julge selle küsimusega tülitada... Helesinine on lihtsalt minu lemmikvärv.Kõigepealt on sinine oma varjunditega,siis jälle sinised toonid ja kui muud üle ei jää ,noh eks siis peab jälle sinisega leppima...no mis teha.
Tellisin HH-st portsu eri värvi klaastilgakesi,mis vägisi ronisid eelpainutatud traadile ja nii neist käevõrud saidki...
Üks lähemalt,pidulik punane.Pealmises võrus annab pidulikkust mõned hõbedavärvi filigraanpärlikapslis tahulised helmekesed ,ning ripatsis säravate kivikestega kaetud pallike.Tumesinine on punasega analoogne,valge ja heleroosa on üleni tilgaread ,aga viimane on( jälle minu lemmik) pool rida hästi õrnkollased tilgad ja pool helerohelised .Praegusel mitterohelisel aastaajal kulubki selline käe peale ära...
Josefiine posted @ 18:22 - Link - kommentaarid (2)

11 November 2008
Tere taas!Mõtlesin,et see ämblik sobiks novembri Värvispektrisse.Kuigi ma ei ole liitunud spektritegijatega,aga soovin seda teha uuest aastast!Kehaosas pärlinõelal 2 suurt FP-tahulist musta helmest,jalad traadil(mõtlesin isegi vahepeal mitu jalga ämblikul on),jala otsad tumehallid,kuigi pildilt ei paista välja. Kaela on ta liiga suur,aga kotikaunistuseks väga sobiv.
Josefiine posted @ 17:54 - Link - kommentaarid (9)

03 November 2008
Tere!Sügisjahedus on täielikult võimust võtnud,aga mul on siin näidata ühed suvised pärlid,mis valmisid paar päeva tagasi.Mul seostuvad puitpärlid miskitmoodi vaid suvega,kuigi nüüd on nad moes aastaringi...Hästi siledad,kerged,triibuka mustriga peos mõnusad.Vasevärvi liblikas koos tilgakujulise käsitsivalimistatud klaaspärliga annavad ehtele vajaliku vürtsi.Teine rida väikseid helmeid on katkestatud pärlipiduriga.Selle ehte sai minult üks väga kallis inimene sünnipäevaks.
Josefiine posted @ 17:01 - Link - kommentaarid (6)209920 visits