Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
29 Jaanuar 2010
Panen nüüd ülejäänud Tensha helmestest kõrvarõngad ka siia üles,siis saab nendega vahe teha ja midagi muud näitama hakata.Muidu tüütan teid ühe sortimendiga lihtsalt ära.Kõik nad on tehtud vasevärvi konksudega (niklivabad ),sest vask ja Tensha roosid sobivad minu arust imehästi kokku.
Pisike info :kõik nad on ootel,ilma omanikuta
Nr.1:Sinise taustaga Roosilised,kassisilma ja roosa pärlmutriga
Nr.2:Veidi igapäevasemad,roheka helgiga tahutud pärlitega
Nr.3-st on kaks pilti:Tumeda taustaga ovaalsed,pärlmutterpärlitega

Nr.4:Ovaalne vaskketiga
Nr.5:Sinine Tensha
Nr.6:Ja viimane,Roheline tensha
Josefiine posted @ 14:51 - Link - kommentaarid (8)

28 Jaanuar 2010

Tänan teid austatud blogikülastajad! Mul on hea meel et,minu pisike humoorikas mõttearendus nii palju teiepoolseid mõtteid tõi.Võtame näit.Polkovniku pakutud vaste naissoost hilisõhtustele blogitajatele-kakukiisud ehk blogikiisud, päris vahva end sõnaotseses mõttes, korraks mõelda karvasesse sabatatud kasukasse. Praeguses 17 kraadises toasoojas kuluks see marjaks ära.Ja saba peaks kindlasti uhke ja karvane olema...ja pärlitega muidugi kaunistatud...Olen 24.03.09 postituses pannud üles ühe pisikese joonistuse kassist (kui ma oleksin kass).
Täiesti vabalt võite end pidada kas kakkudeks,kiisudeks või mõlemiks korragaKuidas keegi soovib,peaasi,et rõõm oleks hinges ja külm käsitöist tegutsemislusti ei pärsiks.(Minul on juba see oht,enam ei jaks sooja saamiseks teed ka juua)Isetegijate "Kakukiisude"pesitsuspaik on mulle jätkuvalt palju rõõmu toonud ja olen õnnelik,leides end täna siit,teie kõigi hulgast...Vahest leides end päeva jooksul mitu korda siit...Küll on hea ,et Isetegija olemas on ,küll on hea ,et arvutid välja mõeldi, küll on hea,et elekter välja mõeldi,küll on hea ,et töö??tegi ahvist inimese- kui nüüd mõni asi sellest reast ära oleks jäänud?Mis siis oleks saanud...
Töö tegi ahvist inimese ,aga nendest kes veel rohkem ja visamalt harjutasid...baleriinid...
Pilldistas siinne blogikakk-kiisu...
Josefiine posted @ 15:29 - Link - kommentaarid (1)

26 Jaanuar 2010
Vahetevahel külastavad mind igasugused mõtted.Hea kui päeva jooksul juhtub mõni tark mõte ka sinna sekka. Selline, mis umbes 5 min.tagasi mind väisas, ei ole teps mitte nende hulgast.Risti vastupidi.
Meenus,et lubasin eile öösel täna edasi postitada ja vaatasin,kas arvuti järjekord täna ikka minuni jõuab.Mõtlesin,mida kujutab endast üks üdini naiskeskkonda postitav naissoost blogitaja?Mis kujutisega teda defineerida? Meessool on kohe varnast võtta vastus -kana! Kunagi ETV oli lastesaade ,kus onu Raivol oli oma kass Artur ja postikana, siiski postikanaga ma ennast ei võrdleks.Las talle jääb füüsiline postkast ja kirjatuvide maailm! Vägisi tulevad meelde veel sulelistest - poliitbroiler ja peibutuspart. Ime,et näit. Tallegg või Rannamõisa ,pole veel nende nimede all uut külmutatud toodangut müüki pannud.Vähemalt valimispäeval jääks süda rahule, käid valimas ja pärast lükkad poliitbroileri ahju rõõmsalt küpsema! Vähemalt tead kohe,mida temast oodata.Ja ei pea pettuma,kui ise küpsetada ei oska.Kui otsida üht läbivat joont (kõigi nais)blogitajate seast,siis kas võiks öelda nii:blogija tahab näidata oma kätetööd ,(kana kaagutab ka pärast munemist) või talle parasjagu huvipakkuvaid asju teistele näidata - järelikult on ta teatud määral edev.Edevus võrduskriips paabulind? Vau! See tähendab, paabulindu kutsutaksegi vauks.Blogivau,ei kõla eriti suupäraselt,mis? Kuna olen selline hilisõhtune postitaja, vaataks rohkem öökulli - kaku poole.Ei tea mis kell paabulind magama läheb? Kindlasti juba magab.Pimedas koperdab veel oma uhke saba pääle Iga lasteaialaps teab,et öökull lendab öösel.Aga kakk? Blogi-posti-kakk. Blogi postikanast sai blogi-kakk. Pole paha.
P.S. Kui keegi arvab,et olen end "kakuks" joonud,siis tunnistan ausalt tänaõhtune tee küll pähe ei hakanud!Lihtsalt väike Veevalajalik huumorinurk.
P.P.S Kakud. Kassikakk (Bubo Bubo).Kõige suuremad kakulised. Eestis hästi levinud.Ta on öö- ja videvikulind, ent põhjapoolsetel aladel peab jahti ka päevalgi (kommentaar: tekib küsimus,millal ta siis päriselt magab,kui ta kogu aeg peab jahti?)Kasutatud kirjandus "Loomade elu.Linnud" lk.285
Lugupidavalt oma blogi lugejatesse suhtuv Blogi- VauKakk...

Nüüd siis need pildid,mida ma tulin siia panemagi.Romantilised kõrvarõngad Tensha helmestest.Oksjonil saadaval.

Josefiine posted @ 21:52 - Link - kommentaarid (12)

25 Jaanuar 2010
Ja siit nad tulevad! Tensha Dessert!
Jaapani Tensha helmes oma üliromantilises olekus ,lausa kipub ise kõrva ...
Dessert taldriku peal koos:
Eriti tänan osalemast meie perekonna reliikviat, täpsemalt minu abikaasa vanaema pulmadeks kingitud roosidega leivataldrikut, anno 1921. Ajahambale on ta hästi vastu pannud , daam mitte esimeses nooruses,see-eest Aja kulgu näinud.Külaliste tulekul läheb kapis puhevile ja üritab vapralt sealt iga kord välja tulla.Ühe sõnaga -truult teeninud meie perekonda kõik need aastad..Nüüd on ta üliõnnelik,lausa teine tulemine,vanast peast "fotomodell" ka veel?
Kes soovib viimase tüki?
Tegin algavale oksjonile, lisaks Tensha kõrvarõngapaarile(omal valikul kuue hulgast)ka lihtsa kõrvarõngaste eksponeerimise aluse.miks mitte hoida oma lemmikkõrvarõngaid silma all!(aga mitte päikesepaistelises kohas)Pildiraami mõõdud olid 13 x18 cm.Võtsin klaasi ära ja selle asemele paigutasin kartongi, peale hõbedase paberi, ning "nööriks"panin tugeva helmetrossi.Viimane on taga pärlipiduritega kinnitatud.Trossil on kaunistuseks liigutatavad südamekujulised klaashelmed ,millede vahele võib kõrvarõngaid paigutada.Ka paar vintage stiilis kleepsu (alumine ruumiline) leidsid tee sinna kaunistuselemendina.Selline kõrvarõngaalus on väga lihtne ja kiirelt valmistatav.
Alus testimisel...
Kõik kes mahtusid ,ronisid "õrrele"...terve pesakond.
Lähemalt ja üksikult täna enam ei jõua siia riputada,minge silmi puhkama!Homme postitan edasi!Kenasid lumeroosilisi unenägusid teile!
Josefiine posted @ 22:01 - Link - kommentaarid (13)

20 Jaanuar 2010
Ostsin mõni aeg tagasi ühe ilusa ahaadi, seisis ja settis ja ootas oma aega.Eelmise aasta sees jõudsin see kivi näpus,Viimsis asuvasse käsitööpoodi "Piste",kust saab ka eraldi sobivat tooni klaaspärleid osta. Soovisin selliseid ,mis harmoneeruksid kivi värviga ja oleksid kvaliteetsed klaaspärlid .Ja et vasevärvi kett tuleb lisandiks,seda teadsin ka.

Et pärlitel väga igavaks ei läheks,panin lisandiks veel kimbukese tahutud klaashelmeid juurde.Eriti seal sees see küütlev roheline on väga ilus.Selliseid oli mul mõni üksik ühes klaaspärlite segukotis.Detail pärlitest:
Kõrvarõnga materjal on ka sealtsamast (ka järgmise paari oma) See keskmine klaaspärl ,näeb välja täitsa portselani moodi.
Ja veel ühed minu omad lemmikõrvarõngad "Teokarbid".Kuigi need ei kuulu komplekti oma kullavärviliste konksude tõttu,aga saab ahaadiga kanda ka.

Loodan,et saite nende piltide vaatamisega Romantika tillukese doosi kätte,mulle küll mõjus.Aga ma olen täiesti romantika lainel ka.Kasutasin tänasel pildistamisel saabunud kaunist ,romantilist õnnesoovi kaarti,sest mul on täna sünnipäev! Juhuu! ütleks selle peale,nagu Simpsonid parasjagu kõrval telekas hüüavad.
Josefiine posted @ 16:52 - Link - kommentaarid (16)

11 Jaanuar 2010
Üks ingel.Unustasin ta enne pühi siia panna.Iseenesest mitte midagi erilist,välja arvatud see ,et need pildid mulle hirmsal kombel meeldivad.Valge keraamiline inglilaps sai traaditud pärleid pähe ja tamiiliga kaela.Tähtis komponent tema kaelakees on süda.Võib-olla on ta kaitseingel?

Nii õrn,nagu Jäätunud Ingel.
Kuna võtan osa TKV Romantikast,siis praegu ei saa selles vallas idanevaid mõtteid näidata.Oli tore pakisaaja blogi lugeda,(ikka huviga,algusest kuni viimase postituseni), tema blogisse ma muidu ei ole sattunud.Seoses pakivahetusega õpid teisi blogipidajaid ka veidike tundma. Näitan hoopis paari eelmise aasta pilti.Komplekt valgetest "kassisilma" helmetest ja mustadest tahutud klaaspärlitest.
Vajalikku sära annab kivikene ripatsil:
Musta valge maalinguga portselanhelmes sobis hästi ripatsiosasse.
Hõbedavärvi metallkaunistuslülil on reas jällegi veidi säravad kivikesed.
Josefiine posted @ 19:33 - Link - kommentaarid (10)

07 Jaanuar 2010
Üks lumine postitus. Kui Pealinnas võib näha sellist pilti...
Siis meie aiast Piritalt, võib lumehangest maalida sellise sõnalise pildi: Vaikus on valge.Karge,Põhjamaine lumevaikus.Seda segab vaid vahetevahel kostumas varese argipäevakraaks. Lausa üle ääre ajav lumeküllus.Mõnel päeval ennast näitava päikese kiired paitamas lume tardunud ilu.Lumme mattunud majad,aiad,tänavad ja teed.Ilmselge Lume võidukäik.Lumelabida abistav käsi.Punased põsed ja rõõm tehtud tööst.Mõnus,et meil selline talv on,sest siis oskab inimene hinnata erinevate aastaaegade võlu.Aga võib ka hoopis selliselt mõelda:"appi,kui vastikult palju lund on ümberringi!" Arvake ära,kummas variandis minu mõtted on?

Õhtupoole,pärast lennukile järgilehvitamist...
Kui elaksin siin...jääpurikad kummardavad maani
Läbi värava...
See ei ole Soojuselektijaama- ega mingi laevakorsten, vaid meie pesunööri post.
Loodus armastab ümarvorme.Huvitav, mitu lumehelvest on selles lumemütsis?
Josefiine posted @ 14:58 - Link - kommentaarid (9)

05 Jaanuar 2010
Täna võib veel Head Uut Aastat soovida ja seda ma teile kõigile soovingi!Tulgu Uus -Heade Mõtete ja Uute Ideedega ning,et igas peres jätkuks aastaringi ja alati Õnne! Et Pärlisahtli õnn ka see aasta jätkuvalt "pärline"oleks,näitan pärlite kaunist võlu...Need kõik on detsembritoodang. Alanud aastal ,tõtt öelda olen ainult lumelabidast käes hoidnud,mitte tange.(Mõtlesin ,kas järsku graveeriks lumelabidale oma nimetähed ja kaunistuseks lisada väike pärliripatsikene ?
See telliti lisandiks maokäevõru omanikule...
Komplektid pärlmutterpärlitest ja "hõbeda aardekirstust.Minu arust pidulikud.Sobilikud aastalõpupeole.Ehk nende omanikud käisidki ...


Mõnusat aastajätkuNeljapäevases Maalehes on Mangi horoskoop tähtkujude järgi,siis näeb kuidas jätkub Loodan,et Veevalajal ei tule end pärlitest see aasta eemal hoida...muu elame üle
Josefiine posted @ 20:50 - Link - kommentaarid (6)196787 visits