Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
31 Detsember 2010
Head vana-aasta lõppu ja uue algust!Panen siia aastat lõpetama H.Vaikmaa "Sel ööl":
Pühendusega kõigile isetegijatele!

Hing soe ja valus- aasta hääbub, ei tule enam sellist teist.
Ta päevadesse helendama jäänud
on osakene kõigist meist.
nii korduv kõik.Ja siiski kordumatu
on iga möödaläinud päev.
Sel ööl, head sõbrad,vaikselt soovin:
"Teil olgu uue aasta algus niisama pidulik ja kaunis
kui kuusel kumav küünlavalgus!"

Ja lund muudkui jätkub...ikka lükka ja roogiMeie eesaed:


Iga post on saanud omale mütsi ilma vardaid näitamata...

See on pisike privaatlumehang, mida põõsas hoiab omale...


Pisike jääeg katuseräästas (pidi ju olema praegu)


Vana känd näeb lume all und...Meie aias välikaminal on lumest moodustunud hiigelpäkapikumüts...


Et ehtemeistril ei lõpeks materjal ega idee ka uuel aastal, lõpetan 2010 aasta postituse ikka ehtepiltidega.
Üks kee ja kõrvarõngad.Kohtumiseni uuel aastal!Head uut aastat!
Josefiine posted @ 14:06 - Link - kommentaarid (11)

26 Detsember 2010
Head vana-aasta viimast nädalat kõigile!Tuli ja läks see jõulukene (nii kiirelt nagu alati).Kahju kohe, et läbi sai.Mulle väga meeldiks kui jõuludel oleks peaproov - siis kui oled ähkides ettevalmistused valmis saanud on peaproov ja päris "etenduse" ajaks võtad rahulikult aja maha ja naudid neid pühiVõite muidugi küsida miks ma kohe aja maha ei võta-aga minul on see eluaegne viga,(no ei võta õppust, tee mis tahad) et aega jääb alati väheks.ikka viimase minuti viimasel veerandikul pakid mõnda kinki...vabandust!päkapikk ikka pakib, mina olen lihtsalt nägemisulatuses.Jõululaupäeval oleme alati oma perega, esimesel pühal sõidame linna teise otsa ema ja õe pere juurde.Sel aastal oli küll veidi kõhe läbi tuisu sõita ,(läbi linna sõites ka labidas kaasaskusjuures me oma tänavajupike oli kõige lumerohkem kus tuli enne väljakaevamistöid teha , et üldse saaks liikuma kuhugi poole hakata)aga kohale saime ja pärast kojusõit läks juba selge ilmaga.Mulle meeldib sealne jõulusagin oma lapsepõlvekodus, kus pereliikmeteks on ka suur koer (hovawart tõugu) ja kollane kass ja teised ehk tnsintsiljad (vähemalt ei trügi need ka laua ümber)
Päkapikud võivad siis nüüd korralisele puhkusele minna, mis on auga välja teenitud:


See mees on siin pildil nii tagaotsitava näoga.
Tagaotsitav kuni järgmiste jõuludeni.Siis ehk ilmub välja...kus ta pääseb.Vaja ju jälle head lapsed üle vaadata.


Piparkoogikõrvarõngad läksid kingituseks.Süüa need tillukesed ei kõlba, täitsa kunstmaterjal.
Jõuluaegne butafooria.


Mageveepärlitest kimbu alla kadus üks ingel ära.Või on ta hoopiski kaitseingel ?Igatahes las valvab kandjat hoolega, see ehe läks kingituseks minu sõbrannale.


Mageveepärlid teevad komplekti õrnemaks, ka mõned tiigrisilmad on omale koha leidnud , aga mis ülejäänud poolvääriskividesse puutub- ei tea nime...Ei hakka oletama, muidu ütlen valesti.
Frogwillist tellisin seda roosa türkiisi imitatsioonkivi kahes variandis-ümmargune ja lapik.Üks komplekt vasega, ku on nii ümmargust kui natuke lapikut:
Natuke minu lemmikuid-Tenshasid ka:

Puhake jõuludest ja nautige lund (mida on ikka hirmus palju). Ees on ootamas ju krooniaja lõpp...puhka rahus-kulla kroon!See et aasta lõpeb-seda juhtub iga aasta ,aga krooni lõppemist pole ma veel näinud.Emotsionaalselt on kole kahju meie"oma" raha käest ära anda ja uued mittemidagiütlevad vastu saada.
Josefiine posted @ 19:32 - Link - kommentaarid (10)

20 Detsember 2010
Pisike Jõulupunane.
Punane on ikka jõulvärv ja kui klaaspärlikeel ripatsiks on jõulupärg (moodsal , ütleme ilma okasteta kujul)
siis meeldib see kindlasti päkapikkudele ka...
Käevõru...

Jõululik pärg...(kindlasti on vaja kingipaki paela nende kääridega lõigata)
Kõrvarõngad komplekti juurde...


ja ühed komplektivälised:Muuseas, täna nägin, et Tallinnas Viru Keskuse Aatriumis küpsetati kohapeal piparkooke( ja müüdi muidugi ka)
Nii hea lõhn-täitsa jõululik!Ja minge kindlasti Pipargooginäitust vaatama (Laste Maailma vastas Pärnu mnt.) ja hämarikus kolistage Rotermanni turul ja kuulake kuidas kuusk "laulab" ja palju, palju muud...ühesõnaga-head pühade eelsete tunnete kogumist!
Josefiine posted @ 21:47 - Link - kommentaarid (6)

16 Detsember 2010
Tuisupäevad kenasti möödas, aga ma panen siia omale mälestuseks paar pilti meie akendest.
Väljavaade (köögiaknast metsa poole) oli väga ilus lumedisaini töö.Paar päeva ei näinud välistermomeetri näitugi.Oletasime.


Linnumaja on kui iga-aastane vankumatu tinasõdur.Linnukesed võivad täitsa muretud olla-neid ootab sahvris 1,6 kg kott seemneid...

Sellel pildil lepatriinud õpivad põõsa all jõulusalmi.Vaikses lootuses et neile tuleb ka jõuluvana.Kaks paari kõrvarõngaid sisaldavad lepatriinusid ja -taavisid (viimased on seljaga siiapoole, ei viitsi õppida?)


Selle mustadest klaasitükkidest kee kinnis asub ees ja kinnisel on koha leidnud tillukeste karabiinhaakidega 3 eemaldatavat ripatsiosa.Vastavalt tujule võib siis kanda kas ainult musti või lepatriinuga.

"Jõulukommid" portselanist- Frogwillist tellitud portselanhelmed.


Mustadest klaaspärlitest kee ja kõrvarõngad...
Papagoi sulgedega kee või olid need "Papa Goi "suled? ja daamilikud tumesinised pärlmutrilised helmed.
Rääkimata vasest.Mis on minu lemmik ikka veel...

Ei saa mainimata jätta ka kõrvarõngaid, mis kuuluvad sammasse papagoi ansamblisseKäisin ka paaril jõulumüügil, selleks aastaks on siis asi ühelpool, päriselt tange ja pärleid nurka visata ei saa, aga nüüd hakkan igatahes valmistuma jõuludeks oma kodus.Enne oli nii kiire, nagu ikka detsembris ehtetegijatel.Teile aga soovin , et päkapikud tooksid teile uusi ja huvitavaid ideid!
Josefiine posted @ 22:59 - Link - kommentaarid (7)

04 Detsember 2010
No nii, täna öösel hiilib peale päkapikkude ringi ka JosefiineMagage rahulikult, ta ei tule teid varbast sikutama ega kahjuks ka kommi tooma, see töö las jääda ikka päris päkadele!Tegelikult hiilimine arvuti juurde ehk "oma aeg "toimub pärast hobuse moodi köhiva teispoole teki alla saatmisest, seltsiks sinepiplaastrid.Ja seda köhateed on juba joodud mehemoodi.Ning varbaid leotatud kiires sinepivannis.Tasuks mainida ka mett...Ainuke mis ära ei lähe on köha, teist nädalat muide (muidu röntgenipilt on korras.)Tõime nüüd apteegist veel läbiproovimata ravitee -islandi käokõrva(sambliku)oma, ehk see aitab.Mees arvas,et viimaks aitab kõhulahtisti...et siis lihtsalt ei tohi köhidaega nalja ei ole -nüüd hakkas vist tütrele ka külge.Ma ei tea mis teha.Vaatan juba kõrvatroppide järele...jah, päkapikud peaks sületäie tervist tooma, muud ma ei soovikski.
Aga aitab haigusloost.Kui naisteajakirjas stilistid näitavad kuidas mitut moodi ühte väikest musta kleiti kanda, siis mul on näidata ühe tooriku mitu nägu.Mulle meeldivad sellised väga ilusad filigraanimustriga vasekarva lillekujulised ripatsitoorikud , mida ka veidi erinevat moodi ehteks tehtult võiks kanda nii tööl kui ka vähe pidulikumal puhul.
nr.1 Argipäevane, mustade 6mm klaaspärlitega ja tahutud klaaslillekestega otstes...nr.2 Või hoopis päikesekiviga?nr.3 See on kõige pidulikum variant, barokk kujuga mageveepärlid ja lille keskosa kaunistamas armas fimoroos.Roosi ma tellisin meistrilt- Mõngel teeb neid väga kaunilt.


Selles kaelakees Amor valvab hõbedast südant...

Ja see "pundar" kee ühe hallitriibulise helmega...

Muuseas, nüüd õhtulmeil Pirital sadas lund ja lõi välku!Talvel seda väga tihti ei näe.Aga teie muudkui magate...
Josefiine posted @ 23:28 - Link - kommentaarid (13)209971 visits