Pisike Pärlisahtel
Minust
Asukoht: Tallinn, Pirita
Tähtkuju: Veevalaja
Link

Minu Disainimaja
Meeldib
perekond,positiivsed emotsioonid,,päike,sära inimeste silmis ,loomerõõm(eriti mõne hobiga tegelemisel)ja muidugi pärlid,helmed.Tore on olemas olla kui oled avastanud pärlimaailma!Ja väike annus maalimist!
Ei meeldi
kõik halb ,milleks inimkond on võimeline
Projektid,milles osalen
Arhiiv
Tsitaadid
Josefiine on öelnud, et talle võib kirjutada ka meilile: pisikesahtel@hot.ee

Loen
Kriminulle,vahel jälle naistekaid ning teisi mis huvitavat näppu satub.Internetis võib ennast unustada igasugustele beads lehekülgedele.

Filmid
Palju häid filme on nähtud,ei oskagi neist pingerida luua,sest lemmikuid on mitmeid.

Kuulan
Positiivset meeleolu loov muusika,eriti kui ta taustaks mängib pärlitega nokitsejal!

Pisike Pärlisahtel
Kui pärlihoog peale tuleb ja kui ei tule,siis vahel loendan pintsleid
31 August 2010

Tere! Peaks kohe kättpidi teretama, nii kaua pole siin olnud!
Meil oli arvuti asemel siin üks selline rändläpakas, mis oli sama kiire ,kui teo tee pruudi juurde...
Nii et ühtegi blogi pole ma jõudnud külastada, ning seetõttu on nüüd uurimist küllaga.
Panin praegu TK Oma Raamatu pildialbumisse pildi ka oma üllitisest( tiraaz tervelt 1 tükk.)
Kahtlesin juba kas saangi sellega õigeks ajaks hakkama.Käisin ju selle tarbeks isegi Harjukate kokkusaamisel jaapani köitmist õppimas ,aga mööbliriidega katmine on minu jaoks üsna raske tegevus .Just nurkade ärakeeramine ei tahtnud hästi õnnestuda ja siis ...saab liim majas otsa ja... meie idanaabritel on üks hea ütlus:"tahtmine on üks ,aga välja kukub nagu alati:" Sellele oigamisele on üks hea lahendus- tuleb rohkem harjutada...Ärge siis väga kritiseerige teostust, see-eest on kaunistus see ,millega ma rahule (pea-aegu) jäin.Raamat on A4 formaadis, sees oranzikast koopiapaberist 44 lehte. Tunnistan , et alles minu teine katsetus raamatuköitmise vallas(esimene oli siis seal kokkusaamisel tehtud vihikuke).

Nööbid seal raamatu peal annavad ajaloolist kaalu, sest on kuskil 50 aastat vanad- tähendab ürgaja järgajast.

Viimane liigutus, ehk lips.See pael näeb kuldse paberpaela moodi välja, ometi on tavaline kitsas
kulllakarvaline pael.Sees kaelakeede omajoonistatud kavandid.Kaunistuseks läksid suured sirelikleepsud, nostalgia noh....lapsepõlves polnud kleepsuraamatutPaberjärjehoidjale leidsin omale meeldetuletuseks read Õnneraamatust...

Üks päris järjehoidja ka, Amori ja teokarbitükikesega .Raamat ei ole kahjuks täis joonistatud, protsess on pooleli, lähen teen edasi.
Kõike head teile kõigile ja head 1-st septembrit väikestele ja suurtele koolijuntsudele!
Meie pere juntsul algab viimane kooliaasta.

Josefiine posted @ 17:03 - Link - kommentaarid (23)

13 August 2010
Läkitan täna ainult ühe pisikese teate.Nimelt mind on tabanud internetineedus ehk teisisõnu arvuti ei võtnud enam pilti ette. Alles eelmisel suvel olime 2 kuud ilma, praegu kirjutan neid ridu Pirita raamatukogus."Haige" viibib paranduses ja palvetan, et pildid sealt jalga pole lasknud.Tahtsin teile näidata oma Hiiumaa reisist mõnd pilti ,aga nüüd lükkub kõik edasi.Saadan ehk pudelipostiga...?
Vahepeal on üsna kiire elu olnud: kahe pruudi ja nende sõbranna ja ämma kaela-, kõrva- käe kaunistamine ja muidu hetke elutempo pole lasknud palju asju nikerdada 15.08 Pirita Kloostripäevade laadale müügiks.Kui ei saja ,olen seal kõrvarõngastega, muid lihtsalt ei jõua teha. Aga Pirita patrioodina tahaks sellest ikka osa võtta, pealegi on mul seal uus "seltsidaam" ka!Olge tublid ja pidage need pöialt, kes siit ikka midagi lugeda-vaadata tavatsevad!Ma mõtlen,et arvuti kiirelt tagasi saaks...
Josefiine posted @ 11:42 - Link - kommentaarid (4)209967 visits