Kurvitsa käsitöö
Kurvitsa käsitöö
Nepi lõnganäperdused ja muud vahvad asjad!
Foto NAGI's: nepp
21 Aprill 2007
Oksjon!

Nonii, minulgi nüüd see samm tehtud ja Isetegija oskjonirivvi oma töö üles seatud.
Mummupadja oksjonilink

Selle tegemine oli lõbus kuna üks tehnika parem teisest ja vastupidi

Kõigepealt sain kasutada oma kudumismasinat, sellega siis tegin supsti valmis põhja, kes veel ei tea, siis selline u 60*60 cm lapikese kudumine võtab aega maksimum pool tundi.
Edasine ehk vanutamine on põnev nagu alati, sest keegi ei tea, mis seal massinast välja tuleb. Mul tuli üks mõnna mummuline värk. Välja nägi ta siis selline:


Siis jäi kogu töö uut inspiratsiooni ootama, sest ma ei teadnud täpselt, kuidas saavutada seda, et mummu lihtsalt näpuga lössi ei saaks vajutada, tean, et just seda tegevust see padi tegema meelitab, mu pisike piiga tegi seda igal võimalikul hetkel, kui töö ta käeulatusse sattus.
Siis toppisin mummud vatiini täis ja altpoolt selliselt kinni, et vatiin välja ei poeks.

Edasi läks tikkimiseks. Mmmm villasele vanutatud pinnale tikkimine oli minu jaoks uus tegevus, nüüd ma tean, miks paljudest blogidest leian pidevalt kaunite tikanditega vanutatud kotte. Töö kuidagi kohe jooksis käes. Tahtsin veel ja veel, aga ei maksa ju patja ära koormata.
Tikkisin sinna ka ühe iidse Eesti sümboli, silmusnelinurk e ussijoon, mis pidid kõik paha eemale peletama. Loodan, et töötab.

Igatahes selline ta sai, loodan, et meeldib ka teistele peale minu ja mu pereliikmete. Isegi mu abikaasa ütles, et nii ilust patja meil kodus polegi olnud ja nüüd läheb see ka kodust ära.chenet posted @ 20:33 - Link - kommentaarid (17)
151799 Kurvitsauurijaid