Kurvitsa käsitöö
Kurvitsa käsitöö
Nepi lõnganäperdused ja muud vahvad asjad!
Foto NAGI's: nepp
09 Aprill 2007

Vahel on nii, et mõni asi viskab kohe täiega üle, erilist põhjust nagu polegi, aga juhtub, vähemalt minul, üldistama ei hakka. Ja kui on üle visanud, siis arvad, et igaveseks. Tegelikult, tuleb välja, et mõne asjaga mitte väga kauaks. No näiteks nii oli mul isetegija foorumiga, ütlen kohe ausalt, et jah mõnd blogi lugedes, sai mul otsa igasugune isu uusi postitusi panna. Blogspotti suutsin isegi uue blogi endale teha ja ka kaks postitust sinna toppida. Siis tekkis mõte, aga milleks üldse. Miks peab inimene enda asju jagama, kas seepärast, et ta kuulub eputajate tüüpi ja kohe tahab mõnd head sõna kuulda või milleks. Head vastust sellele polegi. Eks igaüks teab alateadvuses oma vastust ise, polegi vaja seda sõnadesse valada.
Aga tuleb tunnistada, et Isetegija seltskond on väga tegija, ikka tuleb isu tagasi teiega mõtteid vahetada, LAHE! Ja eks on mõni nö impulss veel, mis inspireerib

Käsitöölainelt nii palju, et minu mõlemad lapsed on saanud endale nüüd Mannu sussid ja ees ootamas suurem suveprojekt ehk valge pikkade varrukatega kleidike, loodetavasti näeb varsti pilti ka.

Üks suurem isetegemine ootab veel ees, sellest pajatan siis, kui asjaolud konkretiseeruvad veidi rohkem.

Ja siis mul on endiselt hingel see boolero, suvi tuleb, aga õpetus ei võta saksa keelest eesti keele kuju, kas keegi tahaks mind aidata :Paremini, aina paremini!
chenet posted @ 20:09 - Link - kommentaarid (4)
151799 Kurvitsauurijaid