Kurvitsa käsitöö
Kurvitsa käsitöö
Nepi lõnganäperdused ja muud vahvad asjad!
Foto NAGI's: nepp
09 Veebruar 2008
Maailma kõige vastikum sünnipäevakingitus

Eks me vist kõik oleme sünnipäevaks saanud vahel mõne mõttetu asja. Ja mis siis. Elu ongi selline, seda ei pea oma blogis pasundama. Aga mul on praegu kehv tunne ja kohe vaja on kurta.
Kaks aastat tagasi istusin lastehaiglas ja ootasin oma vanemat tütart opilt tagasi. Sellist sünnipäeva ei soovi ma kellelegi. Ja noteretore sellel aastal siis otsustas mu noorem tütar, et ta teeb sama triki emmele. Esmaspäeval maandusin temaga siis lastehaigla traumapunktis, kuna peale teise antibiotsikuuri läbisaamist tekkis koheselt uus kõrvavalu. Diagnoosiks raske keskkõrvapõletik, detaile ma ei kirjeldaks. Kuna üks meie pere lähedane hing on siit ilmast selle haiguse tõttu lahkunud, teeb see eriti ärevaks. Jälle olin ma sunnitud oma last operatsioonisaalist tagasi ootama. Op kulges kenasti, nüüd on torud kõrvas.
Esimest korda olen mina ka pettunud meie tervishoiusüsteemis, siiamaani on mul seal vist alati õnne olnud, aga seekord kinnitati mulle igal sammul, et aega ei ole, haigeid on palju, arstid on ülekoormatud... mis tähendab siis seda, et nö kustutatakse esimene tulekahju, aga lõpuni ravimiseks aega ei ole. Haigla arstil pole õigust patsienti peale väljakirjutamist enam tagasi kutsuda, tuleb minna perearsti juurde kontrolli ... usu perearstidesse olen ma ammu kaotanud... tema kirjutab siis vajadusel jälle saatekirja, siis paned ennast järjekorda ja ehk õnnestub siis mingi hetk jälle arstile saada, senikaua tuleb loota, et kõik on korda saanud, mis aga alati ei pruugi ju nii olla.

Parimat tervist kõigile!
chenet posted @ 09:44 - Link - kommentaarid (11)
151248 Kurvitsauurijaid