Kurvitsa käsitöö
Kurvitsa käsitöö
Nepi lõnganäperdused ja muud vahvad asjad!
Foto NAGI's: nepp
18 Veebruar 2007
Páike ja ookean!

Seda et mina olen praegu Eestist kaugel, yhel mitte vaga váikesel Hispaania saarel nimega Tenerife, páeval on v´ljas 25-30 kraadi sooja ja ookean u 20, ujuda kolbab kyll ja veel.

Saadan teile sinna sooja páikest sydamesse ja silma sárama. Tore on vaadata, et olete usinasti kásitoo kallal.

Minu viimane kasitoo valmis lennukis siia soites ja paar pistet sai tehtud veel ka hotellitoas, nyyd lippab suurem plika ringi valge kleidiga, mille alláárt ja varrukaáári kaunistavad váikesed heegeldatud pitsid. Kui tagasi tulen, siis náitan pilti ka.

Seniks
chenet posted @ 20:39 - Link - kommentaarid (9)
03 Veebruar 2007
Väike orgunn ja kaks kärbest ühe hoobiga

Kui kodus kaks sellist pisikest tegelast ringi sibab, üks veel küll ei siba, aga kaugel seegi aeg on, siis käpikute ja muu pisema nodi kudumine pole minu jaoks probleem.Aga suuremad asjad... teate nendega on nii, et hakkad küll tegema, aga siis jääb venima ja lõpuks ei saagi valmis. No milleks siis üldse alustada onju.

Aga kuna isetegijad muudkui ilusamaid ja ilusamaid asju välja otsivad, siis jääb tahtmine alles. Ega midagi, tuleb pöörduda nende poole, kelle lõngakerasid iga hetk pihta ei panda. Minu armasad kallid osavnäppudest sõbrannad aitavad ikka hädast välja.

Ja tänu nendele olen ma saanud nüüd kahe väga laheda asja omanikuks. Ise peaaegu üldse mitte vaeva nägemata.
Kõigepealt valmis juba mõnda aega tagasi Molly Ringwald. Ülejärgmisel nädalal sõidan soojale maale ja saan sellega seal poosetada.Ning möödunud öösel, et ma homme saaksin ilus olla, sai viimase lihvi pentagoonidest boolero, tehtud täpselt peaaegu õpetuse järgi ja no mulle küll see riideese istub. Esiteks muidugi see, et ta on ikka kohe päris omamoodi. Lõngaks Ülemiste keskuse käsitööpoest ostetud 100% vill Peru Wool. Hea soe ja pehme, isegi minu jaoks pehme.Mu enda soeng sellel teisel pildil on küll nagu kõrvalolev Arraku Kalakandja oma Vabandage minu unisust.Ise olen ikka ka midagi teinud. Freddy õpetuse järgi asusin lume tulekuga mütsi kuduma. Kaks päeva ja mingi hiiglane saigi valmis, kahjuks hiiglaseks ta jäigi. Lõikasin küll selja tagant u 20 cm jupi välja, aga no ikka on suur. Pean uuesti proovima, täna varustasin ennast suurde heidekogusega

chenet posted @ 15:56 - Link - kommentaarid (22)
151246 Kurvitsauurijaid