Kurvitsa käsitöö
Kurvitsa käsitöö
Nepi lõnganäperdused ja muud vahvad asjad!
Foto NAGI's: nepp
16 Oktoober 2007
Pitspõlvikud

Sellised nad nüüd said. Tahaks öelda küll, et nagu kaks tilka vett, kui õpetuse fotot vaadata, aga mitte päris (seelik on ju küll hästi valitud ).
Ei hakanud päris sukkade tegemisega riskima, tõenäoliselt ei jääks väga hästi hoidma ja puuvillasest lõngast veniks see põlv ka koledaks. Seega sain endale sellised põlvikud.
Ülemine äär ei ole ka õpetuse järgi tehtud, proovisin pikoodega lõpetamist, aga see ei hoidnud sellega lõngaga kohe üldse. Ja Reesi kauneid sääriseid vaatates otsustasin kõige lihtsama parempidise kasuks.

Lõngaks on Isetegija lõngapoest pärit Garnstudio Muskat helehall, kulus peaaegu 200 g (4 kera), vardad 3,25, 3,50, 3,75 ja 4,0.

Mustri kohta võib küll öelda, et väga mõnus ja kerge.

Vaatajate soovil lisan siia veel ka lingi eestikeelsele õpetusele, mille tõlkis meile Muhv! Aplaus!

Pitssukkade eestikeelne tõlge
chenet posted @ 17:31 - Link - kommentaarid (27)
14 Oktoober 2007
Siit ja sealt

Muudkui koon ja koon ja tikin ja õmblen ja valmis ei saa. No mis värk on. Lapsed vist majas. Minu lemmikud

Ükspäev sain uue raamatu. Krisostomus tõi koju minu unelmate mänguasjad. Kahjuks müüb kõige paremini selle raamatu kaas, kus üks minu unelmate loomake. Teised asjad seal nii vapustavad ei ole. Aga noh tegemist ikka. Ma usun, et mu piigade sirgudes tahavad nad sealt siiski niimõndagi saada.

Siis ma olen siin vahepeal mõned käpikud nokkinud, enne Pisihaldjaga laadale minekut muidugi usinamalt, sest laadalaud tuli katta. See minu serv nägi välja umbes täpselt selline.Ja siis koon ma ikka NEIDVarsti on valmis ja siis tuleb korralik esitlus. Luban!

Ja lõpetuseks üks kiisumiisu. Eile õhtul pani psiho_de_likaoma blogisse ühe laheda lingi nukkudest. Seal see kiisu ilutses ja mul ei jäänd muud üle kui keset ööd oma õmblusmasin välja tirida ja veidi vuristada. Täna lõpetasin triipude tikkimisega. No see ninalahendus oli lihtsalt nii lahe, et ma pidin selle omal käel ära proovima.Ilusat õhtut ja värvilist sügist!
chenet posted @ 17:50 - Link - kommentaarid (5)
151248 Kurvitsauurijaid